Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miként lehetne tenni az ellen...

Miként lehetne tenni az ellen a gondolkodás ellen hogy a férfi a vadász, a nő a préda, zsákmányállat?

Figyelt kérdés

Büntetni miként lehetne? Mit lehet ezellen tenni? Elegem van abból hogy a nőket a férfiak prédaállatnak tekintik. Hogy a férfi meghóditja a nőt mint egy zsákmányállatot. Mint amikor a farkas elkapja az őzikét és fajdalmas veres szenvedésben részesíti. Ez már az őskor óta velünk van. Mjt tegyünk ez ellen? Még van is egy olyan zene hogy "te leszel a nyúl én meg az orvvadász"

Egy hím farkas inkabb nőstény őzikét kap el vagy hímet? És egy nőstény farkas? Elmondom. Nőstenyt kap el minden esetben. Mert aki evett már diaznóhúst az tudja hogy a nem herélt kandisznónak gusztustalan kanszaga és kan íze van. A hímeket ez védelmezi. Így mindig nőstény az áldozat.



2022. dec. 24. 13:56
1 2 3 4 5 6
 1/58 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Úr Isten mi van veled?
2022. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a természet már regen megoldotta.

Emlekszem ahogy vergődtem udvaroltam stb.

Aztán miután nagynehezen bele raktam a farkam, kb fordult a keret, és a nő belelovagolt, utasított hogy ne hagyjam abba...kb álltam a szobaban sokszor az álló nagy farkammal és full kiszolgálták magukat.

Közben jöttem rá, hogy bakker...ezek jobban élvezik ezt az egészet mint én.

2022. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
19%

2es folytatás

És hogy mekkora balekság ez az egesz udvarlas, meg 2 het messenger jó ejszakát fa szkodas, miközben csak annyit akarnak, hogy egy vastag es hosszú farok szétfeszítse őket, és ennyi.


Lehetsz csóró, lehetsz proli,,nem edekli a nőket, ha nagy a farkad és egy órán keresztül bírod dugni.

2022. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

A vadászatra akarok kilyukadni. Azt hogy az annak a metaforaja hogy a férfi vadassza le a zsákmányállatot vagyis a nőt. A puskacsövét eldörrenti amivel félelmet kell a szegény artatlan őzikeben. A vadaszat tipikusan a toxikus férfiassag jele. A hatalom gyakorlása a nőn. A ferfi nemiszerve is egy félelemkeltesre hasznalatos ezköz. Hiszen egy sötet utcán előkapja a férfi majd mondja: vagy penzt adsz vagy megerőszakollak! Ez ugyanaz mint ha a pisztolyát venné elő hogy pénzt vagy életet! Mint amikor a kicsi őzikét bekergeti a vadasz a bokorba, előveszi a puskacsövet és a sok sörét mind mind mind rá szall a pici őzikére és szegény őzike életet kioltja és megszégyeniti. Ferfiak! Milyen érzés egy fenyegetésre alkalmas ezközzel a testeteken élni?

A vadászati kiallitas pontosan ennek a férfiuralomnak az egyik jele. Nem vagyok ilyen vervegán hogy be akarjam tiltani a vadaszatot de ezt az aspektusat is látni kell. Itt van az a szám ami remekül demonstralja ezt a gondolkodást.

[link]

2022. dec. 24. 14:18
 5/58 anonim ***** válasza:
55%

Minden felnőtt ffi tudja, hogy ez pont fordítva van.

Előadod a csabítót az udvarlót...aztán mikor az ágyba kerültök a nő 10x jobban akarja az egészet mint te.

vagyis a dolog vége az, hogy a ferfi az aldozat, a vágy kielegitő eszköz.

2022. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
A fegyver = férfi nemiszerv szimbólika több ezer éves. A háborút is ezért ellenzem. Mert a fegyverek hasznalataról szól, arról hogy a férfi a nőre támad.
2022. dec. 24. 14:43
 7/58 anonim ***** válasza:
95%
leszbikusoknál a nő is lehet vadász
2022. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

Tehát ha egy nő nem akar elnyomott áldozati prédaállat lenni akkor leszbikus

Gratulalok 7es

Inkabb legyek leszbikus mint férfiak prédaállata, zsakmanya

2022. dec. 24. 15:18
 9/58 A kérdező kommentje:

Ez egy analógia. Az álló fegyver a harcban állás jele

A fegyver az annak a jele hogy fegyverrel behatolunk a városba, elfoglaljuk, megbecstelenitjük, ezáltal kifosztva a miénk,

Ez a szimbólika

Minden fegyver és haború a patriarchatus szimboluma ezen téren is

2022. dec. 24. 15:31
 10/58 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ne félj kérdező ha ezeket előadod a közeledő férfinak garantáltan lekonyul az érdeklődése
2022. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!