Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon Novàk Katalin köztársasá...

Vajon Novàk Katalin köztársasági elnök asszony is fog tudni olyan szépen szavalni holnap éjfélkor mint Áder úr tudott?

Figyelt kérdés

Első év amikor hosszú idő után nem Áder János úr fogja az újévi köszöntőt elszavalni. Én megmondom őszintén Áder János volt köztársasági elnök úr a szememben hatalmas nőtt amikor elsőnek hallottam őt újévi köszöntőt szavalni. Nagyon tetszik a kiemelkedő irodalmi kultúrája, nagyon impozáns, prózai hangnemben adta elő mondandóját és nagyon tetszett az is, hogy igazi magyar hagyományokra felépített stílusban adta elő. Igazi hungarikum volt. Az én szememben Áder János úr egy igazi magyar ember. Petőfihez hasonlítanám.


Na de most új gyöngyszemet kaptunk. Novák Katalin köztársasági elnök asszony személyében. Kicsit már izgulok, hogy vajon meg fog e tudni bírkózni a feladattal és fel fogja e tudni venni azt az igazi mélymagyar stílust amit Áder úr produkált. Nagyon kíváncsi leszek. Szerintetek fel fog nőni Novák Katalin köztársasági elnök asszony a feladathoz?



#FIDESZ #szilveszter #Újév #Novák Katalin köztársasági elnök asszony #Áder János ex köztársasági elnök úr
2022. dec. 30. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom de nagyon kíváncsian várom.

Be lesz készítve a pezsgő a sör a virsli és a lencse az Elnökasszony köszöntőjére.

A gyerekeknek is mondtam idén nem mehetnek a barátaikkal bulizni mert a beszédet kell hallgatnunk...

2022. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Örülök, hogy te is nézed bár a gyermekeket engedd el nyugodtan majd másnap megnézetteted velük. :)
2022. dec. 30. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 Ez nem ifjúság elleni bűntett?
2022. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Már, hogy lenne az?
2022. dec. 31. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 politikust hallgattatni gyerekkel.
2022. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Fideszes politikust egyáltalán nem bűn hallgattatni gyermekkel mert fejleszti a szókincsét és sokat tud tanulni, kultúrálódni.


Ellenzéki politikust, főleg libsi politikust hallgattatni vele viszont már az és súlyos büntetést érdemelne.

2022. dec. 31. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Hogy tetszett a beszéd?

2023. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartalmas színvonalas szép és modern beszéd volt
2023. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!