Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Toroczkainak mi a baja a...

Toroczkainak mi a baja a zsidókkal? Hogy lehet egy ilyen antiszemita embert a parlamentbe juttatni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 18:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha nem lépünk akkor újabb holokauszt lesz. En neztem a videóit es pl a "zsidok vagy palesztinok" című videójában már az elején olyan dolgokat mond ami szerintem nem megengedhető.

Ilyenkor miert a muszlim palesztinokat támogatja? Hát nem keresztény?

2023. jan. 5. 18:35
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

A Jobbik jelenlegi elnöke (Gyöngyösi Márton) pár éve ennél sokkal messzebbre ment: a zsidó képviselőket akarta listázni a parlamentben. (Ma már az ellenzéki összefogás oszlopos tagja és rendszeres vendég az ATV-ben. Abban az ATV-ben, amely még tüntetést is szervezett Gyöngyösi ellen. Karigeri is ott volt a tüntetésen. Majd bement a Hír TV-be és megvédte Gyöngyösit. Azt a Gyöngyösit, aki ellen pár éve még tüntetett.)

...de hogy Toroczkaira is reagáljak: a szélsőjobb mindig is a palesztinok oldalán állt a zsidókkal szemben. Ebben nincs semmi újdonság. Toroczkai nem forgatja a köpönyegét, ellenben Karigerivel.

2023. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
mikor buzdított vagy ítélte el a zsidókat? már antiszemita dolog kimondani hogy zsidó vagy mi? jó tudod mit... akkro hungarofób dolog legyen a Magyart kimondani ennyi erővel! (és majd ha megkérdik "where are you from bro?" "im from Hungary" " oh Hungary? nice!" WTF? hungary? ahhahaha" és sértődjek be vagy mi? lassan már itt tartunk... agyrém egyesek milyen szinten állnak...
2023. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

A zsidók nem vették komolyan, hogy bejuthat a Parlamentbe egy ekkora fasiszta mint Toroczkai. A Jobbikban már csak paraszthajszálnyi szélsőségesség van. Lásd: ZS Kárpát Dani, aki kart lengetett, de arra nem volt már gerince, hogy adjon rá normális magyarázatot, csak hadovált valamit a fociról. Meg Marci is ott van, aki türtőzteti magát, de ő sem szereti a zsidókat. Régen-régen akarta listázni, amivel nagy baj nem lenne önmagában, csak ha rossz célra használják. És hát az akkori Jobbikosok ugyan mire használták volna?!


A zsidók jó emberek, okosak, tanultak, én férfi nem zsidó létemre simán alapítanék egy családot egy zsidó nővel, mert normális ember így gondolkodik.


Nagyon sajnálom, hogy üldözték/üldözik őket, pedig éppen ellenkezőleg kellene, pozitívan nézni rájuk. Én elszánt vagyok, hogy szaporodjon a zsidó minél jobban, mert kellenek ezek a jó emberek minél többen, ártani nem ártottak nekünk soha, csak a fasiszták hiszik azt tévesen!

2023. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen Marci?
2023. szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!