Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek a szólásszabadság...

Szerintetek a szólásszabadság azt jelenti, hogy bárki bármit képviselhet? Pl. holokauszttagadást is?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nem azt jelenti. Addig szólhatsz szabadon, ameddig mások alapjogait nem korlátozod. Egy történelmi tényt tagadni úgy hogy az sokaknak fájó pont, nem lehet nyilvánosan.
2023. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Amig nem árt másoknak, nem uszít, kelt gyűlöletet, nem szándékos hazugság, rágalom, stb. addig igen. Mint láthatód, azért jó pár kivétel van. Holokauszt tagadás az én értékrendemben határeset. Közvetlen nem árt vele senkinek az ember, de közvetetten szinte minden esetben gyűlöletkeltési szándék áll a háttérben.
2023. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Én arra vagyok kíváncsi, hogy mikor lesz vége ennek a holokausztozásnak, elvégre már senki nem él (vagy csak pár nagyon öreg ember), aki akkor ott lehetett.
2023. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Ha nem szabad bármit szólni, akkor nincs szólásszabadság.
2023. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem-nem! -Annyira azért nem szabad a szólás! :D
2023. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!