Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a kommentek...

VZ2 kérdése:

Miért van az, hogy a kommentekben leginkább a liberálisok szája habzik?

Figyelt kérdés
Úgy tartják magukról, hogy ők a diverz, színes világot képviselik. (Állítólag) tiszteletben tartanak más embereket, még ha más véleményük is van. Mégis ennek ellenkezője tapasztalható a fórumokon. Ha ez a kérdés felidegesít, felbőszít, haragra gerjeszt, akkor hol a hiba, kinek a készülékében, önismeretében?

2023. jan. 21. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Egy eseményt lehet többféleképpen is értelmezni, úgy hogy mindkét félnek igaza van. Ez a pszichológia keretezés elmélete. DE! Hogyha egy értelmezés nem egy tényen alapszik, hanem egy hazugságon, az már nem értelmezés témaköre, hanem az igazság, igazságérzet témájába tartozik.
2023. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, a közösségi médiában többnyire pont a slepp hangoskodik mindkét oldalról. Ez mindig is így volt.
2023. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Mentálisan elég instabilak, erkölcsileg nincsenek túl magas szinten, és valamiért a legokosabbnak hiszik magukat a legújabb progresszív eszmék ismeretében, azaz azt hiszik, hogy tévedhetetlenek, és felbőszíti őket az ellenvélemény.
2023. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Kommentekben meg egyébkent is sok mi hazánkos szája habzik.
2023. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Tiszteletben tartanak más véleményeket. De a hazugságot (kormánypropaganda), uszítást, kirekesztést azt nem! De a kérdésben feltett állításod kapásból nem igaz, a fidesznyikek szája szokott habzani.
2023. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

1-es vagyok! Mondok egy példát. Nemrég történt Tapolcán, hogy egy elmebeteg faszi ámokfutásba kezdett és több autót összetört, sőt több gyalogosra is ráhúzta a kormányt. Több, mint öt órán át tartott az ámokfutása, majd frontálisan ütközött egy kocsival, aminek hatására összetört a kocsija, nem tudott már továbbhajtani. Ki akart szállni a kocsiból, de nem bírt, ahogyan lábra állt összerogyott. Két rendőr odaszalad, majd letartóztatta a már több órája őrjöngő, lábra állni képtelen embert.


Ezek a tények! Ezt sok féleképpen lehet értelmezni, vagyis keretezni.


DE! Az origo, a napló és az összes fideszes újság úgy írta le az eseményeket, hogy "azonnal lekapcsolták bátor rendőreink az ámokfutót!" Itt élek, átéltem az eseményeket és egyértelműen hazugsággal árasztották el a médiát, mert az érdekük az volt, hogy azt mutassák, hogy jó helyre megy el az adófizetők pénze.


Érted a különbséget?

2023. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%

Az még hagyján, hogy habzik, de már annyira okosnak hiszik magukat, hogy egy rém egyszerű tényen átsiklanak mindig. :D

Pedig mi csak a fideszbirkák vagyunk, de csinálják, amit csinálnak, végül csak elsétál oda az összes, ahová való.

2023. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek is liberálisok. A kormány legyőzte a belső ellenzéket, alig pár lépés választja el a teljes győzelemtől.
2023. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem bőszít fel a kérdés, de most mondok neked egy példát, normális hangnemben leírtam egy fideszes kérdésnél, hogy mit tapasztaltam és miért nemértek egyet vele, egy fideszes kommentelő meg először próbált magyarázni, majd természetesen előjött a Gyurcsány alatt jobb volt, illetve taknyos módjára lekezelő stílusban kezdett nem valós érvekkel kioktatni engem. Majd mikor ezeket megcáfolva leírtam, hogy 12 éve a kormány van hatalmon nehogy azt már, hogy az országban történő gazdasági dolgokhoz nincsen közük, mikor a magyar kormány irányítja az országot. Erre az volt a válasza covid háború és libsi bohóc vagyok, na most ezek után kinek is habzik a szája és ki beszél a másikkal undorító és lekezelő módon :D ?
2023. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is feltűnt ez, szerintem fizetett liberós bérkommentelők árasztják el a fórumokat (különösen ezt), bőven túlsúlyban van a véleményük ill. a le- és felpontozásuk. Nekik kötelező, hogy "habozzon a szájuk", hiszen ezért fizetik őket...
2023. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!