Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha Ferenc pápa az áprilisi magyarországi látogatásán felkérné Orbán Viktort egy keresztes hadjárat vezetésére, amelynek a célja Isztambul (Konstantinápoly) és Jeruzsálem visszavétele lenne a kereszténység számára?

Figyelt kérdés
Orbán vajon elfogadná a felkérést?

2023. márc. 6. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Mégis mit szólnék hozzá? Nyilván megörült az öreg, mert a svájci gárda is ütőképesebb, mint a magyar honvédség. Ennek megfelelően orvosi kivizsgálás a javasolt lépés, hogy megtudjuk mi okozza s kórós elmeállapotát.
2023. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
#1: Nem inkább a kérdező elmeállapotát kellene megvizsgálni?
2023. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát Viktorta így is valami 1700-as évekbeli nemgondoolkodás rabja, így ebbe is belemenne, mert ő hithű kerresztén.
2023. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen logikus lenne megtámadni a NATO 2. legnyagyobb hadseregét és egy atomhatalmat( amit az egész nyugat kritikátlanul támogat) Egyszerre!

És persze ki mást kérne fel a pápa, ha nem Magyarországot?

2023. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Igen, ez tudom hogy be fog kötvetkezni.


Volt ezzel kapcsolatba egy álmom, ami szerintem egy isteni jel!


Az álmomban két jelenetet láttam: az egyikben az éljenző tömeg szeme láttára koronázta Orbán Viktort római császárrá a konstantinápolyi pátriárka a Hagia Szophia-ban.


A másik jelenetben, meg Semjén Zsolt és Ferenc pápa az összeurópai keresztes seregek élén bevonultak az elfoglalt Jeruzsálembe, ahol ezt követően a Szentatya istentiszteletet tartott a Szent Sír-templomban.


Hiszem hogy ezek az események a közeljövőben meg fognak történni! Ez is bizonyítani fogja azt, hogy mi magyarok vagyunk a kiválasztott nemzet!


Meg a kételkedőknek üzenem: nem egyedül a magyarok fognak felkerekedni a IX. keresztes hadjáratra, hanem egész Európa! A pápa kérése egyedül azt jelenti majd, hogy Orbán Viktor lesz a keresztes sereg fővezére!

Deus vult!

2023. márc. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg azért jön, hogy kiátkozza 0rbánt, azt az árulót.
2023. márc. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
#6 Orbán református, rajta a katolikus átok nem fog (sajnos).
2023. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem tudtam, azt hittem katolikus, de azért egy jó nagy maflást leoszthatna neki.
2023. márc. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#4 Igen, logikus lenne mert nem csak Magyarország támadná meg Törökországot meg Izraelt hanem, az egész keresztény Európa Orbán Viktor vezetésével! Ahogy az 5-ös válaszoló is írja. Közös erővel vissza tudnánk venni Konstantinápolyt és Jeruzsálemet!!!
2023. márc. 10. 23:07
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg ti csatlakoznátok egy ilyen keresztes sereghez?
2023. márc. 16. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!