Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem sok értelme van magyarorsz...

Nem sok értelme van magyarországon élni, ha nem vagyok hajlandó ilyen magas adókat fizetni?

Figyelt kérdés
Sok szektorban kevés a fizetés, árak meg gazdagabb európai ország szintűek, fiatal vagyok még hogy elpazaroljam az éveimet egy ilyen szemét kormányra.
2023. márc. 9. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Akkor isten veled. Senki nem tart vissza. De aztán ne pitizve gyere vissza amikor nem tudod kifizetni az albit kint meg 4 nyomorogtok 1 szobában. Illetve alja munkát adnak neked bevándorlóként.
2023. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Targoncás és hegesztő szakmával, gyakorlattal, mit nyomorognék ugyan? Nem szalag munkáért állok sorban.
2023. márc. 9. 22:00
 3/11 anonim válasza:
45%

Ha annyira menni tudnál, menni akarnál akkor mennél, nem itt vergődnél.

Ez csak egy szánalmas rinyálás itt egy senkiházitól, semmi több.

2023. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

"Nem szalag munkáért állok sorban."

. Ez a mondat csodás...


De egyébként elárulnád, mire gondolsz magas adók alatt?

2023. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a hányadék tolvaj "kormányt" épeszű ember nem bírja elviselni. A legputribb fizetések párosítva a legmagasabb adókkal, a legmagasabb árakkal és a világrekord ÁFA-val. És akkor a többiről ne is beszéljünk. Ha normális életet akarsz mész külföldre, itt csak rabszolga lehetsz ha nem vagy csókos.
2023. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Külföldön magasabb az adó. Mondjuk az áfa nem.

Amúgy mi tart vissza?

2023. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Hat akkor jo utat 🤷
2023. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#3

Nem hétről hétre élek azért, de felmerült hogy huszonévesen jobban is el lehetne tölteni egy életet, a magyarországinál jobban.

2023. márc. 9. 22:46
 9/11 anonim válasza:
50%
Szerinted hogyan, miben lenne más az élet "külföldön"?
2023. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Úristen, mennyi fidesztroll. Ha van nyelvtudásod a szakmád mellett, akkor mindenképp külföld! Ebben az országban 4 dolgot kapsz: megalázást, túladóztatást, alulfizetést és hülyének nézést. Én is húzok innen diploma után. Dolgoztam már külföldön pár évet, ég és föld a különbség. Kerestem 2500 eurót, ingyen szállással. Ha a diploma nélküli szakmámmal mennék ki dolgozni, kb 1400 euró lenne az albérlet rezsivel, mellé meg 4500 euró a fizetésem. Diplomával nyilván több lesz. Aztán hasonlítgassátok a magyar viszonyokhoz. Keresel jó esetben 300-at, abból 100 elmegy egy lefingott albérletre, és akkor 200-ból éljél meg úgy, hogy van kocsid, gyereked, lakáshiteled. Akinek ez így jó, az meg is érdemli.
2023. márc. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!