Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobboldaliak miért mondják,...

A jobboldaliak miért mondják, hogy a szexuális orientáció magánügy, ha közben meg nem aszerint viselkednek?

Figyelt kérdés
Melegként gyakran megkapom azt a kérdést, hogy miért nincs még csajod? Mikor házasodok már? Volt, aki konkrétan rákérdezett, hogy b*zi vagy? Társaságban is elég gyakran b*ziznak sokan másokat, illetve mindenki másnak az életével foglalkozik. Na már most ha ez magánügy, akkor miért kell emiatt kellemetlen helyzetbe hozni a másikat és miért kell ezen csámcsogni? Én nem akarok erről beszélni. Közben meg mindenhonnan azt hallom, hogy minek kérkedünk a szexualitásunkkal, miközben meg tökre nem ez van a többségnél.

2023. márc. 27. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem mondtam ilyet. Mindig is azt mondtam, hogy ha valakiről kitudódik hogy honi azt büntetni kell. Szóval ne ferdíts!
2023. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1: Akkor te szélsőséges vagy, de én a normális jobboldaliakról beszélek.
2023. márc. 27. 14:31
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Az emberek magánbeszélgetésekben bizony gyakran magánügyekről beszélgetnek. Jobboldaliak is, baloldaliak is. Emészd ezt meg.
2023. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3: Ezek nem feltétlenül magánbeszélgetések. Ha számomra szinte ismeretlen emberek faggatóznak ilyen személyes dolgokról, azt nem nevezném annak. De volt már olyan is, hogy az utcán szóltak be valakinek emiatt, a semmiből.

De még ha magánbeszélgetésről is van szó, én vagyok annyira tapintatos, hogy ha egyszer felhozok valamit és látom, hogy az illető nem szívesen beszél róla, akkor nem fogok minden egyes alkalmat megragadni, hogy ezzel traktáljam. Pláne ha közben meg azt hirdetem, hogy ez magánügy és tartsa meg mindenki magának. Ez is egy olyan dolog, hogy bort iszunk és vizet prédikálunk.

2023. márc. 27. 14:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem politikai kérdés, meg szokták kérdezni van e csajod bár ezt ma már igazad van nem lehet.
2023. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5: A politikusok ebből is politikai kérdést csinálnak, ezért tettem ebbe a kategóriába a kérdést.

Meg lehet kérdezni, csak így viszont ellentmondásos azzal, amit hirdetnek.

2023. márc. 27. 14:50
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Akkor már ezt se lehet megkérdezni, mert megsértődnek a fiúlányok, akik ki tudja melyik nemhez vonzódnak.
2023. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Baloldali liberálisként válaszolok, csak elmondom a véleményem.

A szexuális orientáció valóban magánügy, csakúgy, mint az ember hite,vallása. Teljesen ugyanaz a helyzet. Senki nem szólhat bele.

Ha viszont korlátozzák abban, hogy azt szabadon gyakorolja, vagy emiatt bármilyen hátrány éri, akkor az már közügy, és az ellen a társadalomnak fel kell lépnie.


Ha a katolikusoknak tilos házasodni, akkor éppúgy, ahogy az azonos neműeknek is megtiltják.

2023. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

A jobboldaliak általában egoista emberek.

Nekik mindent lehet, ha más teszi ugyanazt, az nem fogadják el.

Soknak az IQ-ja olyan szinten van, hogy ezt nem is érzékeli.

2023. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
A liberálisok meg általában csicska emberek, akik mindenkinek kórosan meg akarnak felelni, mert ettől hiszik magukat jó embernek. Pedig nem azok.
2023. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!