Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok(széljőbberek...

A magyarok(széljőbberek nagymagyarok) miért gondolják hogy a zsidók utálják őket?

Figyelt kérdés

Egyrészt amikor sokan magyarkodnak a tudosokra feltalálókra nobeldíjasokra régi nagy magyar focira ott a zsidók messze felül vannak reprezentálva ugyanakoir ez a réteg utalja a zsidókat.


Másrészt az elmult 100 évben a magyarok sokkal több zsidót küldtek halálba mint forditva.


Ahhoz hopgy valaki elhigye ezt a primitiv zsidózásra épülő baromságot mennyire kell tájékozatlannak lenni?


Másrészt a magyarok az elmúl párszáz évben mikor álltak ki a zsidók mellett?(A magyarkodás nem érdekel)



2023. márc. 29. 18:35
 1/9 A kérdező kommentje:

1-es akkor szerinted a határvita nagyobb bűn mint a holokasuzt?

Trianonba mi volt a vétségük mert ott a magyar értelmiség bánt úgy a kisebbséggel meg mindenkivel hogy senki nem volt partner velük. Pont úgy el volt mo. szigetelődve mint mos az Obán rezsim alatt.

2023. márc. 29. 19:43
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

A mélymagyarkodás alapja az áldozatszerep, hogy minkenki minket üldöz, és ellenünk áskálódik, mert irigyek a sikereinkre, pálinkánkra, cukrunkra, narancsunkra, és ezért szar nekünk. Véletlenül sem azért mert egyszerűen szarok vagyunk...


[link]


#2 pedig ebben igaza van, a zsidóknál kirekesztőbb, rasszistább nép nem nagyon van. A vallásuk is érdekes, talán még a kereszténységnél is álszentebb. Ők is kiválasztottaknak hiszik magukat, a kockabajszos bácsi a cionisták működéséből sokat merített a nemzeti szocializmushoz.

2023. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

19:48: Isaac Asimovnak van erről egy esszéje A Hold tragédiájában. Úgyhogy igaz, de szerintem ez manapság legfeljebb a vallási fanatikus, zelóta, ortodox zsidókra illik.

Ettől függetlenül az illető úriember még náci, mert alighanem puszta gyűlöletből böfögte be, amit.

2023. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Csak meg kell nézni hogy mit ir isten kiválasztott népének szent könyve a nem zsidókkal szembeni viselkedésről és a velük való bánásmódról. Ha ők komolyan veszik a vallásukat komolyan veszik a szent irásuk tanitását akkor nyilvánvaló a válasz a kérdésre. Utálják és megvetik a nem zsidókat.
2023. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Utálják és megvetik a nem zsidókat."


Na mit ír te szerencsecsomag a kurucinfos forrásaidról?

a keresztény mit ír a nem keresztényről?


A magyarok halálba küldtek többszázezer zsidót amiért sosem vállalták a felelőséget:)

2023. márc. 29. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Vállalták a felelősséget. De a magyarsággal rosszabb dolgok is történtek, pl. a törökök által. A magyarok pedig nem tettek ezért semmit, őket nem utálják mindenhol...
2023. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az összeesküvés elméletek miatt van. Én olvastam azt a konteót, ami volt jeruzsálemi fő mufti, Hadj Amin al-Husseini talált ki, mi szerint a zsidók irányítják az USA-t és Nagy-Britanniát, és én 13 éves fejjel sajnos el is hittem ezt, amire nem vagyok büszke. Természetesen fel is háborodtam, hogy ezt meg hogy képzelik, biztos mindenkit le fizettek azért hagyják nekik, a mocskok, stb.

Mára persze kinőttem belőle, hogy elhiggyem az ilyen konteókat, de sajnos sok embernek soha nem nő be a feje lágya.

2023. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6: nem? Ebben kételkedem. Európában már elég széleskörű utálat övez minket.
2023. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

"A magyarok halálba küldtek többszázezer zsidót amiért sosem vállalták a felelőséget:)"


Tudom, aki nem tart minden héten holokauszt megemlékezést az fasiszta.

2023. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!