Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van alkoholtilalom...

Miért van alkoholtilalom Devecserben és Kolontáron?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért, van?
2010. okt. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

ezen én is besírtam. legyaknak két falut tokától bokáig, aztán az a legnagyobb bajuk hogy ki mit iszik.

valamivel megmagyarázhatnák, de szerintem aranylófasz-díjas intézkedés.

2010. okt. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
A hivatalos magyarázat szerint azért mert így is elég veszélyes ott, hát még ha részeg lenne az ember.
2010. okt. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

"szerintem aranylófasz-díjas intézkedés"


Tudod mi a rendkívüli állapot? Valaki berúg és rossz irányba megy és beleesik az iszapba, erre nem gondolsz?

2010. okt. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Mert Orbán a vezéretek. Őszintén szólva engem csöppet sem lep meg. Ha már nem tudunk csinálni semmit legalább tiltsunk meg valamit.
2010. okt. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

"Tudod mi a rendkívüli állapot? Valaki berúg és rossz irányba megy és beleesik az iszapba, erre nem gondolsz?"



Édes Istenem...

2010. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

"Tudod mi a rendkívüli állapot? Valaki berúg és rossz irányba megy és beleesik az iszapba, erre nem gondolsz?


Hasznos volt számodra ez a válasz?

"


És te tudod mi az? Mert az azért elég szarügy lenne, ha rendkívüli állapot lenne Magyarországon.


Lokálisan van VESZÉLYHELYZET kihirdetve.

2010. okt. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 doboszoli ***** válasza:
70%

Jaaaaaaaaj! Innen értesültem a tilalomról, de komolyan mondom, fizikai fájdalmat okozot.Egy kicsivel nagyobbat a

"megértő", aki szerint a részeg belemegy az iszapba, ezért indokolt.Mintha a köhögést hashajtóval kezelnék,így a tag ugye nem mer köhögni, mert be...k.

Nem műgondoskodás kell, hanem azonnali megoldás.

Emberek, jön a tél!!

2010. okt. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Najó fordítsuk komolyra. Nem rendeltek el ilyet. Az a nagy büdös helyzet, hogy szükségállapotkor vagy katasztrófa helyzetben ez alapból tilos a közveszély helyszínén. Benne van a törvényben.
2010. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rendkívüli állapot, szükségállapot vagy veszélyhelyzet.
2010. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!