Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kérdésem azokhoz a liberálisok...

Kérdésem azokhoz a liberálisokhoz szól, akik rendszeresen részt vesznek internetes vitákban: Ti vitába szálltok más liberálisokkal is, ha úgy látjátok, hogy túl messzire mennek, vagy ilyenkor inkább csendben maradtok?

Figyelt kérdés
A kérdésemet egy itteni válaszoló inspirálta, akinek látványosan nincs vitakultúrája és szeret ferdíteni, ennek ellenére az ő oldaláról nem nagyon látom, hogy beszólnának neki ezért azok az emberek, akik ugyanezért a másik oldal álláspontját képviselőket rendszeresen szétszedik.

2023. máj. 22. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Ha nem is értek vele egyet, inkább csendben maradok, mert nem akarom gyengíteni a mi oldalunkat.
Ha nagyon túlzásba esik, akkor vitatkozom vele, de finomabb hangnemben, mintha egy konzervatívval beszélnék.
Ugyanúgy megmondom nekik is a véleményem, nem tart vissza a "csapatszellem".
Soha nem láttam még olyan liberálist, aki túl messzire ment volna. Ilyet csak a konzervatívok csinálnak.
Más, leírom kommentben.
Nem vagyok érintett a kérdésben, de akkor is szavazni akarok.
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel vitatkozom akinek szerintem helytelen az álláspontja, nem érdekel, hogy kicsoda-micsoda. Persze ha látom, hogy valamiben hisz akkor felesleges, úgyse lehet meggyőzni észérvekkel.
2023. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én bárkivel vitába szállok, aki tényszerűen valótlanságokat állít, ferdít, hazudik, és bárkivel egyet is tudok érteni adott esetben, aki a valóságra és a tényekre alapozva érvel, függetlenül attól, hogy mi a politikai beállítottsága.


(Teszem hozzá, a második kategóriába nagyon-nagyon kevesen tartoznak - az emberek legalább 95%-ánál az ideológiai beállítottság fontosabb a valóságnál, hajlamosabbak a a valóságot hajlítgatni a saját ideáikhoz, mint fordítva)

2023. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!