Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak engem irritál a tisza...

Csak engem irritál a tisza párt ahogy végignézek a tagjain?

Figyelt kérdés
Azok a fejek, a beszéd stb... Azt hittem ez változni fog napokkal később, de ugyanazt érzem.
ápr. 21. 10:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%
Unatkozó idióta
ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
37%

Az elég elszomorító,hogy egy bazári majom is bekerült volna a parlamentbe ha Tisza színekben indul.

Kb senki nem tud róluk semmit,de mindenki el van ájulva.

Mindenki hozzáértő politikai adjunktus

ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A fidesznél a párthűség számított, a szakértelem nem, a megjelenés pláne. Miről is beszélünk?
ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Mit vetít előre, ahogy a napokban péterünk hazavágta a mol részvény árfolyamát?

tiszások, mit csináltatok volna, ha orbán tett volna ilyen hasonlóan meggondolatlan megjegyzést

Orbán Viktor mikor tervezik lemondani ahogy igérte?

Azt mondta ha nagyon durván kikap lemond szerintem a 141/52-es mandátum elég megalázó 16 éve "tapasztalt" politika után. Mikor tervezi a lemondását?

Magyar Pétert ki fogja képviselni a hivatalos állami látogatások során ahogy tette azt Lévai Anikó Orbán Viktor oldalán?

Vagy mindenhova egyedül fog menni mert még egy barátnőt sem képes megtartani? Az Ilikével mi a helyzet?

Mostantól Eu bábállam vagyunk?

Úgy táncolunk ahogy az EU fütyül?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!