Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Január 14-én 18 órakor - azaz...

Január 14-én 18 órakor - azaz ma délután - Budapesten fontos esemény lesz a Kossuth téren: tüntetés a sajtószabadságért! Szerintetek hányan leszünk? Hány értelmes, szabadságszerető ember él Pesten?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Facebookon 6000 felett van azok száma, akik rányomtak, hogy ott lesznek. Ez alapján én úgy 1000 főre tippelek.
2011. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
kb annyi értelme lesz mint az 1000+ napos tüntetésnek. semmi.
2011. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az hihetetlen nagy szégyen lenne mindenkire nézve! Ne adja az Úr, hogy igazad legyen ... Bár ebben az országban már szinte minden megtörténhet ... sajnos, már a demokrácia sem fontos senkinek... Azért és bizakodok és én igenis ott leszek ... a fenébe is, lássa a a világ: van egy maroknyi magyar akik Európához tartoznak, és harcolni is képesek a demokráciáért!!!
2011. jan. 14. 12:04
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Olvastad a médiatörvényt amúgy?
2011. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Bretso ***** válasza:
0%

1000 szerintem sok. Pár száz lézengő. A bal oldal jelenleg nem tud mozgósítani senkit, az mszp nem is fog tudni soha, őt jobban rühellik sokan, mint a fideszt. Nem beszélve, hogy a fidesszel sokan egyetértenek, tehát teljesen felesleges tüntetgetni, úgysem lesz semmi hatása.


Ha 2006-ban nem lehetett leváltani a kormányt, amikor az egyértelműen és nyíltan fellépett a demokrácia ellen, most ez az aligburkolt fellépés sem lesz leváltó ok.

2011. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Artifex Historycus válasza:
40%
Szívből remélem, hogy sokak számára igenis fontos Magyarországon a demokrácia és a sajtószabadság! A franciák ennek védelmében 220 éve egy egy jelentős eseményt a Nagy Francia Forradalmat robbantották! Nálunk egy "vacak" tüntetésre telik, de legalább ezt csináljuk rendesen! A külföld előtt levizsgázunk a mai napon!
2011. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Artifex Historycus válasza:
100%
Még annyit: ez a rendezvény (tüntetés) pártsemleges! NEM a Fidesz ellen, vagy a sokak által bálványozott torok köszörülgető populista népvezérünk ellen irányul, hanem a DEMOKRÁCIÁÉRT! Én véletlenül ismerem a törvényt, és állítom: az elv a lényeg. A szólás- a sajtó- és a vélemény nyilvánítás szabadságát kell ma megvédelmeznünk! Aki ezt nem fogja fel az sem a történelmet, sem a demokrácia elvét nem ért!
2011. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nem Miskolcon élnék,hanem Pesten vagy a közelben akkor mennék.
2011. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Le a Fidesszel!!!
2011. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ma inkább a don kanyarban elesettekre kéne megemlékezni
2011. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!