Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Annyi politikusról hallani,...

Annyi politikusról hallani, hogy korrupcióval vádolják. Ha csak 1%-a lenne valós, miért nem ítélnek el egyet sem? Mindegyiknél ejtik a vádat, háziőrizet, jogtalan vád, stb a vége. EZ SENKINEK SEM FELTŰNŐ?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem az is feltűnő, amikor össze-vissza ígérgetnek mindent, aztán semmit sem teljesítenek az ígéreteikből, ennek ellenére van pofájuk még többet ígérni, mert az emberek elfelejtik, hogy már múltkor is át lettek ejtve.


Amúgy is szemét és pofátlan dolog hamis ígéretet tenni még átlagemberi szinten is, pláne egy 10 milliós állam vezetői székéből. Csak éppen gyakran azt veszem észre, hogy az átlagembert sokkal jobban gyűlölik érte, mint azt aki egy egész államot irányít és milliószor több embert ver át az ígérgetésével.

2011. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem.


az emberek alapvetően nem bíznak a rendszerben. amikor valakit felmentenek, akkora már legalább ezerszer halották, hogy mennyit és hogyan lopott, ráadásul jól berögzülő kis anekdótákkal megspékelve (pl. nokia doboz, függetlenül attól, hogy az igaz volt-e vagy sem). ha hallanik is a felmentésről, mert az nem nem szalagcím, akkor is azt gondolják, hogy csak megúszta.


mondok egy politika mentes példát:

Császár Előd. Emlékszel?

Bedrogozva, részegen, szándékosan elgázolt egy rendőrt. Legalábbis az emberek min. 90%-a így tudja. Pedig nem volt részeg, nem volt bedrogozva és nem gázolt el rendőrt. megcsúszott a kocsiával az úton, nekiment egy parkoló autónak és az rácsúszott egy rendőrre. ez azért nem ugyanaz.

2011. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nos, Császár Előd részeg volt/be volt drogozva, azért csúszott meg az autójával és gázolt el egy rendőrt. Nem tudom, honnan veszed, hogy ez nem igaz. (Hacsak nem te vagy Császár Előd.)
2011. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt meg szerintem senki sem állította, hogy szándékosan gázolt volna. "Csak" módosult tudatállapotban volt, úgy meg nem kellene vezetni.
2011. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, honnan veszed, hogy ez nem igaz."


a bírósági itéletből... ;)

2011. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bocsánat. rosszul emlékeztem. nekiment egy rendőrautónak és az abban ülő rendőr meghalt.


se drog, se alkohol, csupán 100-zal ment ott, ahol csak 50-nel lett volna szabad és nem volt szerencséje.

2011. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy politikust, szegény volt a barátnője tartotta el.Most több százmilliós ház, több tízmilliós autók, havi többmilliós költőpénz.Szerinted zavar valakit?
2011. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

biztos nem indítanak ellene vagyonosodási pert....

bezzeg szegény rokonom:

ÁTLAGOS falusi KIS háza, ÁTLAGOS 6 éves autója van 47 évesen, erre valaki azt mondta hogy vagyonosodott... ez már tényleg vagyon....

2011. szept. 16. 09:03
 9/9 A kérdező kommentje:

azért vehetnénk ilyen példát is külföldről:


[link]

2011. okt. 17. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!