Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint elképzelh...

Véleményetek szerint elképzelhető Magyarországon még a mi generációnk idejében egységes, stabil államhatalom szerveződése, ami képes minden állampolgárnak a lehető legjobbat nyújtani és több lehetőséget biztosítani?

Figyelt kérdés
Ha nem látsz rá lehetőséget, fejtsd ki hogy miért nem!
2011. aug. 3. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen sose jöhet létre, mivel az állampolgárok igényei különbözőek, és sose lehet mindenki kedvében járni.


Ha az állam nem egységes volna, hanem sok kis közösség (olyan max. 200 embernyi) szövetsége, és a kis közösségek maguk döntenének az őket érintő ügyekről, és együtt a mindenkit érintő ügyekről, akkor jöhetne létre maximum.

Bár ezt már nem hívnám államnak.

2011. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szép dolog az álmodozás, de nem hinném, hogy ilyen valaha létrejön Magyarországon.
2011. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bix ***** válasza:
nem hinném hogy ilyen valaha létrejöhetne a világon
2011. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem látok rá lehetőséget, mert ettől az iránytól leginkább elfelé haladunk és minél messzebbre kerülünk évről-évre.

Csak figyeld meg a mostani 15-25 éves korosztályt. Szerinted velük hogyan lehetne egy egységes, stabil államhatalmat kialakítani? Nem ez az életük, nincsenek ideáljaik, céljaik leginkább önzőek, tesznek a másik emberre, de ez a felnőtt embereken is megmutatkozik, csak náluk még nem ilyen mértékben.

Amúgy pedig el fog fogyni a magyar, mert a családok szét vannak verve. A nők fejébe bele van verve a feminizálás, egyszerűen lehetetlen olyan párkapcsolatot, házasságot kialakítani egy akaratos, önfejű, felelőtlen, irányítani vágyó nővel, amit sírig tartó szerelemnek lehetne nevezni és aminek a keretében fel lehetne nevelni 3-4 gyereket úgy, hogy ők egészséges és harmonikus gondolkodású felnőttek legyenek és tovább vigyék ezt a vonalat.

Szépen lassan kihalunk és egész Európa is kihal és átveszik a helyünket a muszlimok, cigányok és négerek, akik majd szépen kialakítják azokat a társadalmakat, amiket most Afrikában és a Közel-Keleten, valamint a cigányputrikban látsz.

2011. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyobb esély van arra hogy a mi generációnk (én 27 vagyok) egy háborút fog inkább átélni. ha megnézzük a történelmet, a háborúk azért elég ciklikusak. egy szükséges rossz a gazdaság fellendítésére. szenved európa. a gazdaság romokban, faji, vallási zúgolódás. igazából nemis értem hogy íbrtuk eddig háború nélkül. majd ha itt az idő szlovákok úgyis lépnek ezügyben, és remélem nem nézzük tétlenül.
2011. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A nők fejébe bele van verve a feminizálás, egyszerűen lehetetlen olyan párkapcsolatot, házasságot kialakítani egy akaratos, önfejű, felelőtlen, irányítani vágyó nővel, amit sírig tartó szerelemnek lehetne nevezni és aminek a keretében fel lehetne nevelni 3-4 gyereket úgy, hogy ők egészséges és harmonikus gondolkodású felnőttek legyenek és tovább vigyék ezt a vonalat."


Én nem ilyen nő vagyok. Sok gyereket szeretnék egy szerető férj mellett. De nem merném most vállalni ezt, mert tudom, hogy nem tudnék biztonságos jövőt biztosítani számukra és nem a feminizmus miatt.


Kedves előző!


Reméljük, nem lesz háború. Ha kitörne egy, annak katasztrofális vége lenne a mai technikai fejlettség mellett.

2011. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem is szeretnék háborút, de kizártnak tartom, hogy a köv. 50 évben ne legyen
2011. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én nem ilyen nő vagyok. Sok gyereket szeretnék egy szerető férj mellett. De nem merném most vállalni ezt, mert tudom, hogy nem tudnék biztonságos jövőt biztosítani számukra és nem a feminizmus miatt."


Elnézést, én az olyan nőkre gondoltam, akik nem bírnak magukkal. Akik 1-2 havonta cserélgetik a párjukat, mert nem bírnak megmaradni egynél, sőt, van amikor kettőt is tartanak egyszerre.


"Lacival most azért szakítottam, mert túl sokat voltam vele együtt, Petivel azért, mert nem akart annyit szexelni, mint én, Józsi kevesebbet volt velem a kelleténél, Ákos esetében rájöttem, hogy neki nem olyan göndör a haja, mint amilyet én szeretnék a pasimnak, stb..."


Szóval érted miről beszélek...

És ilyen a fiatal lányok nagy része, akiknek már lassan férjhez kéne menniük, de abból sem lesz semmi, mert rendkívüli módon visszaesett a házasságok száma, ami elég nagy baj, mert véleményem szerint akik nem házasodnak össze, azok nem is gondolják komolyan a párkapcsolatukat, vagyis ha lesz egyáltalán gyerekük, akkor valószínűleg úgy kell majd felnőnie, hogy anyu-apu elváltak 3 éves korában, ami megint nem tesz jót neki...

2011. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"nem is szeretnék háborút, de kizártnak tartom, hogy a köv. 50 évben ne legyen"


Annyi szövetség és szervezet van, hogy ezt elkerüljék. A második világháború után hozták létre őket, épp azért, mert tanultak a múltból.


(Amúgy szerintem mindenkinek ezt kéne tennie. És az államnak most épp az a célja, hogy sok szakmunkás legyen, akik viszont nem jutnak el a középiskolai történelem negyedik osztályos anyagáig pl...) :(

2011. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!