Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Néztétek a tévében/netán...

Néztétek a tévében/netán élőben a Szent Jobb körmenetet? :D

Figyelt kérdés
Majd megszakadtam a röhögéstől, mikor mutatta a tévé azt a fazont: "én vagyok az Úr Jézus Krisztus, a Megváltó". És hogy szegény Pali bácsinak meg Laci bácsinak is végig kellett néznie, micsoda botrány! Szánalmas...
2011. aug. 22. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem néztem.

De örülök hogy Jézus visszatért.

2011. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy tényleg Jézus volt. Miért olyan nehéz az ún. "hívőknek" elhinni, hogy 2000 év után visszatérhet egy ember, aki embereket gyógyított érintéssel, vízből bort csinált, vizen járt, feltámadt, stb?
2011. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az nem is István király jobb kézfeje, hanem egy aszott egyiptomi múmia bebizonyították rég!
2011. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem néztem. Egy nem voltam tv közelben, mert épp aznap jöttünk haza Erdélyből. Kettő: nem is érdekel.
2011. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, gyerkőc?
2011. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem Jézus tért vissza, mert Jézus és az édesapja mindig Velünk vannak, a szívünkben! Ez egy vagy részeges, vagy bedrogozott pasas volt, aki megafonnal a kezében botrányt csinált.
2011. aug. 22. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!