Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitler dicsőítőit nem érdekli,...

Hitler dicsőítőit nem érdekli, hogy a náci Németország mit tett a lengyel néppel?

Figyelt kérdés

Nekik ezek szerint a lengyel-magyar barátság is szégyellnivaló dolognak számít?


Mert nem nagyon lehet egyszerre Hitler-fannak és lengyel-barátnak is lenni.



2011. szept. 10. 19:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
Nem. És nem vagyok lengyel barát.
2011. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%

És a szegény zsidókkal? Igen, rengeteg ártatlan embert ölt meg az a zsarnok.

Bár én magyar vagyok, de nem értem, hogy sok embernek mi baja a zsidókkal. Minden nemzetiségben vannak bűnözők, és jók, így a zsidók közt is.

2011. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
61%

Jaj szegény zsidók, mindjárt elérzékenyülök...

Kérdező: ez a németek és lengyelek dolga, intézzék el egymás között. Hitlerrel és a németekkel semmi bajom, és szeretem a lengyeleket is, a rokonságomban is van lengyel származású.

2011. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
55%
Miért, mit tett a lengyel néppel? Például szembeszálltak a vörösökkel, akik a lengyelek ellenfelei voltak végig a történelem során, és be akarták őket olvasztani a kis birodalmukba? A németeket totál nem érdekelte Lengyelország, nekik az ellenfeleik az oroszok voltak.
2011. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

nekem a történelemtanárom úgy mesélte a sztorit, hogy a németek német utat akartak építeni Gdanskba, (Danzig)mivel a lengyel város lakosságának nagy része német volt. a lengyelek ezt megtagadták, mire a németek néhány német fegyencet lengyel határőrruhába öltöztettek, átrakták őket a határon, majd a "lengyelek" "megtámadták" a német határőröket. ez lett az ürügy az offenzíva megindításához.


nem vagyok Hitler dicsőítő, sőt... és szerintem aki őt dicsőíti, azt egy ilyen kérdéssel nem lehet földhöz vágni.

2011. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

Már megint hogy jöttek ide a zsidók?

Most a lengyelekről volt szó.


A zsidók már kaptak épp elég kártérítést, most a lengyelekkel törődjünk inkább.

2011. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
Nem, mivel nem szeretem a lengyeleket.
2011. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
Sőt, most jelenleg sokkal jobban foglalkoztat, hogy mit tesz a liberális-kapitalizmus az európai országokkal.
2011. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%

,,Minden nemzetiségben vannak bűnözők, és jók, így a zsidók közt is."

Én azt hittem, hogy a zsidó egy vallás. Hmm. Hogy elment mellettem az idő pedig csak 18 éves vagyok...


Lehet egyszerre dicsőíteni a németeket és egyszerre szeretni a lengyeleket épp úgy mint meginni a Pepsit és a CocaColát.

2011. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%
Én szerintem aki Hitlert dicsőíti annak börtönben vagy elmegyógyintézetben a helye. Aki szerint normális dolog koncentrációs táborokba zárni embereket, az nem normális. Talán ha őt gázosítanák el megértené a dolgot.
2011. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!