Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? /rövid a...

Mit csináljak most? /rövid a kérdés/

Figyelt kérdés
Az van h anyám kitöltötte a népszámlásái ivet DE csak magát irta be mert nekem /fia vagyok/ azt mondták hogy már bejelöltek máshova hogy ott lakok és itt már ne jelöljek / én meg mondtam anyámnak h ne számoljon bele/ kiderült hogy mégse jelöltek be sehova...pénteken jött a biztos adott +1 ivet h töltsem ki, csak az a gáz h anyám már elküldte a neten és azt irta be h csak ö lakik itt... nem tölthetem ki h mégis csak itt lakok amikor már ö odairta h egyedül él... /kicsit hosszu lett/
2011. okt. 9. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, bármit beírhatsz, ezt a kérdőívet ugyanúgy le fogják szarni mint a fidesz által kiküldözött véleménykéréseket a különböző törvényjavaslatokról.
2011. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!