Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Józsefvárosból miért tiltott...

A Józsefvárosból miért tiltották ki a hajléktalanokat?

Figyelt kérdés
Mi értelme volt és mi volt az oka?
2011. okt. 28. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Kocsis Máté szerint azért, mert Józsefvárosban aránytalanul sok a hajléktalan, és ezt a kerület teherbíró képessége nem bírja. Azt már csak mellékesként jegyezném meg, hogy önálló szabálysértési irodát terveznek csak a hajléktalanok ügyének a rendezésére, ami évente 70 millió forint lesz. Egyébként az, hogy ez a kis ficsúr nem bírja a szegényeket, és nem akar maga körül látni nincsteleneket. "Nemzeti középosztályt" szeretne látni!
2011. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

A közterekről tiltották ki őket, nem Józsefvárosból.


Mivel Józsefvárosban van a legtöbb hajléktalanszálló, ezért senki sem állíthatja, hogy így nincs hová menniük.


Viszont pont ezért az egész városból odagyűltek a hajléktalanok és túlterhelték a rendszert. Kocsis célja az, hogy ne terheljék túl Józsefváros szociális szolgáltatásait.

2011. okt. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

tegnap 22:04


Jópofa demagóg hangulatkeltés, de ettől még tény marad, hogy Józsefvárosnak igen fejlett szociális ellátórendszere van. Az állandó uszítás a "felső középosztállyal" szemben meg eléggé szánalmas.

2011. okt. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha hajléktalanokkal van tele a kerület, nehezebb fenntartani az illúzióját annak, hogy minden rendben van.
2011. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert rohadt kapitalisták...
2011. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Jópofa demagóg hangulatkeltés, de ettől még tény marad, hogy Józsefvárosnak igen fejlett szociális ellátórendszere van. Az állandó uszítás a "felső középosztállyal" szemben meg eléggé szánalmas."


Én nem uszítottam a felső középosztály ellen, én csak kifejeztem a nemtetszésemet az iránt, hogy a kormány egy ú.n nemzeti középosztályt szeretne kialakítani, ami tulajdonképpen arról szólna, hogy akinek volt lehetősége iskolába járni, és mindezek után jól fizető állást találni, vagy bejött a vállalkozása, az még gazdagabb lesz, azok akik meg nem voltak ilyen szerencsések még szegényebbek, beleértve a tanárokat, és az orvosokat is. Bár érdekes, hogy a 70 millás szabálysértési irodára nem reagálsz.... Nekem nem a felső középosztállyal van bajom, hanem azzal a társadalmi vízióval amivel a fidesz rendelkezik.

2011. okt. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"akinek volt lehetősége iskolába járni"


Kinek nincs LEHETŐSÉGE ma Magyarországon iskolába járni? Eszednél vagy?


"Nekem nem a felső középosztállyal van bajom hanem azzal a társadalmi vízióval amivel a fidesz rendelkezik."


Vagyis a felső középosztállyal van bajod, hiszen a Fidesz társadalmi víziója nekik kedvez.

2011. okt. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A felsőoktatásban az államilag támogatott férőhelyek száma egyre kevesebb, lesz olyan hely, ahol nem is lehet csak költségtérítéses szakra járni. Olyan szakokra, ahol nem elég a diákhitel, (amiből azért van egy pár) az alacsony keresetűek gyermekei nem juthatnak be. Akkor úgy fogalmaznék, hogy akiknek volt lehetőségük továbbtanulni. Egyébként pedig van nem egy melós, aki anyagi okok miatt nem tette le az érettségit, ő azért kap annyi fizetést amennyit, vagy azért munkanélküli, mert véletlenül alsó középosztálybelinek vagy szegénynek született. Nem a felső középosztály kedvezményezi a többi társadalmi réteg rovására önmagát, hanem a kormány. Itt elbukott az érvelésed. Nekem a szabályozással van bajom, nem a magas keresetűekkel. Viszont nem értem, te miért uszítasz a hajléktalanok ellen..... xD
2011. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kocsis Máté lenézi a hajléktalanokat? Mert nem nézem ki belőle hogy ilyen lenne.
2011. nov. 1. 08:20
 10/10 anonim ***** válasza:

22.08., akkora baromságokat írsz, hogy leestem a székről..


A szakmunkások manapság gyakran a többszörösét keresik a diplomásoknak...

2011. nov. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!