Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért birka a magyar? Miért...

Miért birka a magyar? Miért nincs összetartás az országban? Olvasom: ne sztrájkoljon, én sem sztrájkolok. Vagy: más is él 70 ezerből. De ha nem fogunk össze sosem lesz jobb. Nem vezetne előrébb ha összefognának az emberek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 10:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%
Mit jelent összefogni? Nekiállunk gátat építeni, vagy száz vasutat, ezret. Tényleg nem értem mire gondolsz te meg a hozzád hasonló emberek. Bőven elég lenne, ha mindenki becsülettel elvégezné a saját dolgát.
2010. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ha tényleg nem tudod, mire gondoltam, honnan tudod, milyenek a hozzám hasonló emberek? Mások értették a kérdésemet, értelmesen hozzászóltak.

Hogy éreznéd magad, ha feljelentgetnének, vagy az óriási adóterhek után azt kapnád, hogy ne nyafogj, más is eltart két gyereket hetvenezerből?

Erre gondoltam.

2010. febr. 15. 13:45
 13/13 szeku3 válasza:

# 8/12-asnak! jobb gazdaság- és adópolitikára van szüksége az országnak.

Igen igazad van csakhogy ki fogja ezt megoldani?Ha nemérted az összefogás lényegét 1ország viszonylatában akkor nézd meg Szíriát,Egyiptomot stb!Ott van összetartás!Miért kell elviselnünk és fizetnünk más emberek(Politikusaink) Hibályáért? ha te valamit elcseszel megbűnhődsz érte!és ők?

-együttműködés van az emberek között: dolgoznak, és a munkamegosztást az áruk és szolgáltatások cseréjén és a redisztribúción keresztül végzik. Ennyi az összefogás: dolgozol, fizetsz, és ezért terméket, szolgáltatást vagy pénzt kapsz.

Igen ezis igaz!Csakhogy mennyi pénzt kapsz és mennyit fizetsz? Tudod az arány nagyon nem paszol!

-Gyermeteg dolog népek tulajdonságairól beszélni.

Neked talán gyermeteg de millióknak létkérdés!

2013. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!