Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hallottatok már a gyíkember/re...

Hallottatok már a gyíkember/reptoid összeesküvés elméletről? Mi ez a baromság pontosan?

Figyelt kérdés
Én ezt az utóbbi időben hallottam meg. Eddig voltak a zsidók, a sátánisták, az illuminátosok, most meg ez is? Mi a fene ez?
2012. ápr. 7. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ezotéria kategóriában elég alaposan lehet tájékozódni a témában.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=reptoid&kate..

2012. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a feltevésük, hogy az egész világkormány és végső soron az összes összeesküvés (elmélet) hozzájuk köthető. Ezek az ún. gyíkemberek emberi alakot is fel tudna venni. Az angol királyi család, Obama, Bush, Blair, és talán még Orbánt is közéjük sorolják. Szóval ezek - szerintük - a dinoszauruszok leszármazottai és a Földet magukénak vallják, minket utolsó mocskos élősködőnek tartanak. Elméletileg kolóniáik vannak a Vénuszon, a Holdon, a Marson, stb. Itt a Földön a föld alatt vannak bázisaik és élettereik. Szóval a Földet akarják. De itt jön a számomra feloldhatatlannak tűnő bibi: ha annyira fejlettek és kolóniáik vannak szerte az űrben, akkor mi az istenért kell nekik a Föld, ez a tökéletesen átlagos bolygó? Betegek ezek (mármint aki elhiszi).
2012. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kilátástalanság újabb elmélete...Spengler is megmondta: a Nyugat Alkonya,csak itt agyilag alkony ténye áll fenn:)
2012. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
néhányan megunták a zsidózást, most a reptoid a trendi... egyébként a templomos lovagokkal mi lett? azokat is annyira szajkózták egy ideig.. mondjuk én azon is nevettem
2012. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!