Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Úgy hallottam, hogy jövőre,201...

Úgy hallottam, hogy jövőre,2013-ban, június 4-én Erdélyt visszacsatolják, így Magyarországhoz fog tartozni megint. Ti mit hallottatok erről?

Figyelt kérdés
Csak az a baj, hogy 2012-ben világvége...
2012. máj. 22. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy visszakapjuk Erdélyt. A Trianoniban lehet, hogy benne van, de később már, a Párizsi békeszerződés jött, amiben nincs ilyen.

A 2012-es világégés meg baromság, de nyugi, Magyarország úgyis 50 évvel le van maradva... xD

2012. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a négyévente váltakozó kormányok ezt a piti országot nem képesek rendben tartani normálisan, Erdéllyel aztán lenne gond ha még arra is figyelniük kéne.
2012. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2012. máj. 23. 00:13
 4/7 anonim válasza:
Ez nem így működik, legfeljebb úgy kaphatnánk vissza Erdélyt, ha lerohannánk egy hadsereggel... az meg elég szerencsétlen kimenetelű lenne, ugyebár.
2012. máj. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért arra kíváncsi lennék, hol hallottad...
2012. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
# 5 - szerintem egy, töriből megbukott Jobbikostól. Szánalom, hogy úgy prédikálnak, hogy közben nem tudnak semmit sem... az ilyenek a nemzeti oldal szégyenei...
2012. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De legyetek olyan szivesek hogy ne minket mint Erdelyieket rohamozatok le,hanem lent Bukarestet meg romania tobbi reszet mert mi orulnenk is ha Magyarorszaghoz tartoznank!!Visszaterve a 2012-es vilagveges baromsagokrol ne is halljak de errol ne is almodjunk h Erdely magyarorszage lessz,hamarabb lessz Erdely egy kulon orszag!!
2012. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!