Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sokan miért mondják, h aki...

Sokan miért mondják, h aki lenéz egy kisebbséget az a saját sikertelenségét próbálja ezzel magyarázni?

Figyelt kérdés

Itt vagyok én,nem érzem úgy, h sikertelen, lapos lenne az életem.

Egyszerűen zavar, h minden reggel oda van szar.va a buszmegállóba, h tiszta szemét minden, tele van firkválva Lakatos Ronaldo feliratokkal az egész, rosszabb esetben hallom, h már megint lopás történt vagy rablás vagy ezt verték meg vagy azt, rosszul vagyok a romáktól, véleményem szerint egy rettentő primitív népség.

Elhiszem, h titeket nem zavar, ha össze van szarva a ház, jó a sarokba is, de vannak emberek, akiknek vannak igényeik.

De úgy látom, akinek van az biztos sikertelen az életben....



2012. máj. 25. 22:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Mert mással nem tudnak visszavágni. Most nem kezdem el boncolgatni, hogy egyeseknek miért fáj, ha a tisztességes emberek már rosszul vannak a sok semmirekellőtől.
2012. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Ezt inkább azokra szokták mondani, akik olyanokat néznek le, akik semmilyen módon nem ártanak másoknak, mégis kisebbségben vannak. Legfőbb példa erre a homoszexuálisok helyzete. A gyűlölködők többsége nem beszélt életében egyetlen meleggel sem, mégis utálja őket például azért, mert boldogok a párjukkal, sikereik vannak stb.


Azt általad leírtakra teljesen érthető a felháborodásod, és szerintem erre senki nem mondaná, hogy ezzel a saját sikertelenségedet magyaráznád.

2012. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
a libsik ilyenek. nemtudom hogy ok, vagy okozat-e, de a liberális emberek sznobok, és mint ilyenek, tetszenek nekik az ilyesfajta érvelések. Aki lázad a rendszer ellen, vagy más rendszert akar, vagy a régi rendszer híve, és nem liberális, az a libsik szerint egy sikertelen, elfojtott indulatokkal teli, dühös, buta, és gonosz ember, akit gyerekkorába nem szeretett az anyja, a korosztálya pedig kicsúfolta és megverte mindig.
2012. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nyugodtan feltételezzék, én is feltételezem, h ezek szerint a libsiknél trendi igénytelennek lenni.
2012. máj. 25. 22:33
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb ember aki a cigányokat szidja néha nagyobb cigányként viselkedik. Az vesse rá az első követ...
2012. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
A mi környékünkön mindenki lenézi a kisebbséget (cigányok), mert állat módjára viselkednek. Cigiznek a játszótéren kisbabák mellett is, köpködnek, bokorba sza.rnak, szemetelnek, úgy mennek az utcán csordában, hogy szól a zene a telefonjukról, zsebelnek a sétálóutcában, lopnak a boltban, piacon, iskolában, óvodában, ordítva beszélnek, kötözködnek, igénytelenek. Ott tartunk, hogy rájuk sem lehet nézni, mert egyből rád ordítanak, hogy mi a fa..szt nézel kö.csög. Nekem még soha nem volt rossz érzésem, ha két kínai kisebbség jött velem szemben az utcán, de ha cigány, akkor már készítem a gázsprét, biztos azért, mert marha előítéletes vagyok és lenézem őket.
2012. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ezen jót nevettem.

Az én magyar ismerőseim között nem igazán jellemzőek, sőt egyáltalán nem a fenti dolgok, ahogy a beltenyészet sem.

Szal eléggé vicces az állításod, ne magadból indulj ki.

2012. máj. 25. 22:54
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Mert sok ostoba ember él a világon, akik maguk is lenéznek egy kisebbséget. Például azt a kisebbséget, aki lenéz egy kisebbséget. De a saját szemükben a gerendát sem veszik észre.
2012. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"rosszul vagyok a romáktól, véleményem szerint egy rettentő primitív népség. "


Kevesen vannak ilyen jó véleménnyel róluk. A cigányok többsége egy csúszómászó.

2012. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Ezt inkább azokra szokták mondani, akik olyanokat néznek le, akik semmilyen módon nem ártanak másoknak"


Ilyen ember meg nem létezik. Ha nekem nem árt a szomszéd Jóska akkor lenézni sem fogom.

2012. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!