Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen ideológiát jelől a...

Milyen ideológiát jelől a "judeoliberalizmus" kifejezés? Miben különbözik a sima liberalizmustól?

Figyelt kérdés

#liberalizmus #ideológia #judeoliberalizmus
2012. aug. 6. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén erről még sosem hallottam, de kíváncsivá tett, így utána is néztem. Csak neonáci oldalakon olvastam erről (angol) és nagyjából egyenlő azzal, amit a nagyon konzervatívok a liberalizmus számlájára írnak - tévesen. Hozzátenném, a judeo előtag, az ideológia forrását, eredetét takarja, vagyis a neonácik szerint.
2012. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a széljobbereknél annyit tesz, hogy nem szomplán 'fúj,fújj libsi', de még kicsit zsidóznak is egyet, hogy még inkább kifejezzék, milyen 'fúj, fúj' is ez.
2012. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom előbb te kérdeztél a liberalizmusról, mert ott merült fel ez a válasz. A liberalizmus nem azt jelenti, hogy legalizáljuk a drogokat, a meleg házasságot és a prostitúciót. Ennél jóval összetettebb és eltérőbb nézetekből áll. Több irányzata van, de ilyen hivatalosan nincs. Gondolom a szélsőjobb találta ki, hogy összemossa a liberálisokat és a zsidókat. Ha érdekel itt elég korrekt dolgokat olvashatsz a liberalizmusról.

[link]

2012. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!