Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok tényleg van...

Mit gondoltok tényleg van amerikában a sivatgban 1 eldugott katonai fejlesztő bázis?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne. A föld alá elrejtve akár, simán elképzelhető.
2009. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szenvedtek azzal, hogy eldugják. Amúgy meg a google Earth-szel már találtak érdekes dolgokat...
2009. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
1? szerintem van ott több is :)
2009. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én valami olyasmit olvastam vagy halottam hogy az ottani emberek szerint folyamatosan szálnak le repüllők a sivatagban 1 elhagyatott repülőtérre, meg stb
2009. aug. 17. 16:17
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
bizony van, én voltam kettőn is, de fejlettebbek mint a polgári nagy repterek, sőt földalatti városok is léteznek
2009. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
állítólag az 51-es körzet is ilyen....bár az nincs eldugva, csak álcázva (valami reptérnek)...és akárhány műholdas felvétel készült róla, az amcsik mindet töröltették a netről, csak meszívták, mert orosz műholdak is készítettek róla képeket és ők nem törölték le :)
2009. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet több is.
2009. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat mar miert ne lenne? Ezek mar jo ideje tenyek. Es nem csak a sivatagban vannak. Es nem csak az USA-ban.
2009. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira titkos dolgok mostanában:

[link]

2009. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
35%

Igen, a nagybátyám egy ilyen helyen dolgozik egy gilisztafarmon Nevadában. Számtalan ufó lezuhant ott, csak titokban akarják tartani, ami ugye nem nagyon sikerül. Nem akarnak világpánikot kelteni, pedig el kéne kezdenünk felkészülni. Ugyanis a szomszédos galaxisból üzenetet kaptunk, hogy hatalmas meteorájt közeledik a föld felé, ami a 99%-át el fogja pusztítani, ha nem teszünk valamit. A maradék 1% meg magától szétesik. Ezek az információk a repülőgépekben voltak elrejtve.


De nem csak ez az egy veszély fenyeget minket! Közelebb is vannak földönkívüliek, mint gondolnánk! A Mars felszíne alatt is élnek lények, amik egyértelműen ellenséges jeleket mutatnak. Földünkre nem léphetnek, mert elpusztulnának, de a támadást már megkezdték. Nemrég egy vadászrepülőt küldtek a földre, amolyan kamikaze fajtát, ellenséges anyaggal. A pilóta ugyan nem élte túl, de a kormánynak máig nagy gondot okoz a mérgező anyag eltávolítása. Ezért hozták létre a gilisztafarmokat. Az okos kis jószágok megforgatják magukban a földet, és így megtisztítják. Ha pedig túlszaporodnak, ledarálják őket, és húspogácsákat készítenek belőlük. A kormány titkolja, de a McDonaldsos hamburgerekbe is ezt teszik. Semmi okunk viszont az undorra. Ezeknek az aranyos kis állatkáknak kétszer akkora a fehérjetartalmuk, mint egy szarvasmarhának, viszont egészségesebb is elfogyasztani. De persze ezt nem verik nagy dobra.

2009. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!