Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A bátyám külön ment a barátnőj...

A bátyám külön ment a barátnőjétől (egy másik pasi miatt) van egy közös gyerekük akiről most elhelyezési vita megy! Mennyi esélye van a testvéremnek hogy nála helyezze el a gyermeket a bíróság?

Figyelt kérdés

Az anya itt hagyta az apjánál a kislány megírták a gyámhivatalnál a különélési nyilatkozatot át vette az apja a gyest,most az anya mégis csak akarja gyermekét!Ugyanakkor eddig nem igazán foglalkozott az anya a lányával.(ezt sok mindenki meg is mondhatja)az apja volt otthon amikor az anya dolgozni ment,mindent bátyám csinált körülötte!Most megy a vádaskodás meg a bírósággal vagdalkozás...

El akarja vinni ahol 10en vannak 1 lakásban,és nagyon kevés pénzből léteznek.

Bár mi úgy élünk hogy szüleim 2,5 szobás lakásban 7en (2 szülő,2 gyerek,3 unoka)lakunk.

Jómagam egyedül álló 2 gyermekes anya vagyok.Én nem igazán akarok belefolyni a dologba csak ha nagyon muszáj!!!

A szüleink eddig is nagyon sokat segítettek nekem is és édesanyám is harcba szállna de csak velem együtt hisz ő még aktívan dolgozik!


2009. aug. 19. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha bírósági ügy lesz belőle,akkor ugyis halgatnak meg tanukat... így azt hiszem a tesódnak nyert ügye lesz
2009. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló cipőben utaztunk.Nálunk az anyuka itthagyta a 4 éves kiunokámat,mert a fiam rájött,hogy anyuka mással kacsingat.De ez már a 4-ik volt.4 hónap után rájött,hogy mégis kell neki ,meg az új pasinak szül az év végén.Abban a 2,félszobás lakásban vagy 6-n vannak,egyrésze alkoholista,s oda kellett a kisgyereket adni.Mivel felénk a birók,a gyámhatóság csak jó anyukát és rossz apukát ismer.Itt nálam akkora lakásba csak 3-n vagyunk a gyerekkel.Meg a körülmény is más anyagilag is.Azért gebeszkedik a gyerkért,mert azt hiszi,hogy oélyázunk IKV-s lakásra akkor már hónap az ővé.A óvoda is megirta a véleményét,az sem számitott.Ja és ami a bögyömben van a gyémhatóság,mint én a nagymama" feltérképezte a lakásomat,mint egy hagyatéki leltárnál,még a bankszámlámra is kiváncsi volt,s a rajta lévő összegre.Adjon már valaki erre választ,hogy ennek mi köze a gyerekelhelyezéshez,mert az csak az unokám.?A családsegitőnél a gyámhatóságnál 2o-n évesek gyerek nélkül ,mit tudnak ezek a gyerekről?
2009. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!