Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért magasztalja fel most...

Miért magasztalja fel most Hagyó Miklóst a média, mikor több milliárd közpénzt nyúlt le?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem hallottam, hogy felmagasztalnák. De az sem bizonyított, hogy valójában mennyi nyúlt le, vagy egyáltalán nyúlt-e le valamit?

A Fidesz sok embert megvádolt, azután kiderült, hogy nem igaz és nem lett belőle ügy.

Lehet, hogy Hagyó esetében is csak egy koncepciós perről van szó.

2013. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Hagyó Mikós még az MSZP alatt kapott börtönbüntetést. Hogy lenne már koncepciós per? Különben sincs semmiféle ilyen...

Hagyó nokiadobozát szerintem kár beállítani, mint koncepciós per :D. Végül is gyakran fordul elő ilyen, hogy valaki véletlenül 20 milliót tart egy nokiás dobozban egy állami cégnél aztán valahogy eltűnik...

2013. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Az jó sok Nokiás doboz lehetett...


Amúgy ki magasztalja fel és hol?

2013. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Hát gondolom z ellenzék, hogy micsoda szemét fideszes vezetés, bezzeg aki nálunk "bűnös" volt, az teljesen koncepciós perek alapján történt.
2013. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

# 2:


Hagyót az új Országgyűlés megalakulásának pillanatában vették őrizetbe, ítélet még nem született az ügyben.


A felmagasztalást én sem értem, a hírekben utoljára december közepén szerepelt, akkor sem Ő hanem hogy 4-5 millió forintokért készíttetett tanulmányokat, a jelenlegi álláspont szerint feleslegesen.

2013. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

"Hagyó Mikós még az MSZP alatt kapott börtönbüntetést. Hogy lenne már koncepciós per?"


Mint ahogy Zuschlagot is az MSZP alatt csukták le. Van az a pont, amikor valaki kínos kezd lenni, vagy egyszerűen csak hitelességet kell mutatni, hogy ők a maguk közül való rosszfiúkat is lecsukják.

2013. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nah megint egy okos fidesznyik beírás!


Kérünk cikkeket vagy menj vissza a narancsos haverjaidhoz hangulatot szítani a kamu információiddal!!

2013. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!