Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van esély egy 3. világháborúra...

98inter98 kérdése:

Van esély egy 3. világháborúra? És ha igen hány év múlva lehetséges ez? Az értelmes válaszokat megköszönném.

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 23:46
1 2
 1/18 Vadkan01 ***** válasza:
11%
Még idén. AHOY
2013. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. de azért köszi.
2013. jan. 4. 23:50
 3/18 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom két három év.
2013. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Vadkan01 ***** válasza:
Azért mondtam, hogy idén, mert itt ahol lakom kiraktak egy légi szirénát és egy rendőr ismerősömtől tudom, hogy máshol is ez van és ha elnézünk Szíriába, hogy mekkora érdekellentétek vannak, akkor nem is olyan furcsa az, hogy most rakták ki. AHOY
2013. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszi a rendes válaszokat . nem gondoltam voltna hogy ilyen drasztikus a helyzet.. ránk egyszerű emberekre ez milyen hatással lenne?
2013. jan. 5. 00:07
 6/18 anonim ***** válasza:
Én meg az Usa készülődéséből következtettem.
2013. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Szerintetek mindenképpen lesz? És ha lesz nem maradhatnánk ki belőle? Nekem pl. semmi közöm ahhoz, hogy miért haragszanak egymásra a "nagyok".
2013. jan. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

Abból következtetve, hogy Magyarország Izraellel és számos más országgal Palesztina felett gyakorlatozik a légtérben és figyelmeztető bombát dobálnak...


Közben Szíriában és az egész Közel-keleten egyre nagyobbak az érdekellentétek..


Közben az Usa gazdasági mutatói erősen lejtős irányba mutatnak..


És erre mi a megoldás? Egy háború. Ahol beindul a nehéz ipar, beindul a gyógyszergyártás, hirtelen nagy szükség lesz az üzemanyagra.. Mindig jól jött egy háború gazdasági szempontból. Ráadásul a nagy zűrzavarban újabb érdekegyezségek köthetők fű alatt.


Várható egy nagyobb háború (még ha nem is teljesen világméretű) és valószínűleg onnan Irán-Izrael-Szíria-Törökország-Egyiptom térségéből fog valahonnan kiindulni, h lesz. Úgy sacc per kb. 1-3 évet adnék a dolognak. Ha 3 éven belül nem lesz semmi, akkor talán egy időre elcsendesednek a kedélyek.

2013. jan. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
NEM UNJÁTOK MÉG EZEKET A KAMU KÉRDÉSEKET? Nem elég a napi tíz ilyen kérdés?
2013. jan. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek mindenképpen lesz? És ha lesz nem maradhatnánk ki belőle? Nekem pl. semmi közöm ahhoz, hogy miért haragszanak egymásra a "nagyok"."


Hogy lesz az biztos, az időpontot viszont csak saccolgatjuk. Ha kimaradsz belőle azzal sem érsz semmit. Egy kis nukleáris felhőt mindenki bekap.

2013. jan. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!