Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minden keszen al?

Minden keszen al?

Figyelt kérdés

USA ban sok vole streeti bankar lepet vissza munakajatol

es Ozark-ba koltoztek, egyik ismerosom mondta hogy keszul valamire a nagy hatalom mivel Ozarkban 10-tobb Bank epult mint eddig 5 ev alatt, ezekben altalaban 53 ember dolgozik es ebben az a furcsa hogy mig Californiaban minden bankra 11.000 emebr jut pont ere a bankra csak 53 akiket nem ismer senki nem veletlen ez?

(nincsnek benne a nyilvan tartasban) Vilaghelyzeten olvastam hogy oda menekitik a Bilderbergek a penzuket mivel valami nagy dobasra keszulnek ezek a mocskok... Ozarkban van egy haz amit az ottani lakosok Huff house-nak hivnak 71 m2 ez nagyobb mint a Feher haz es kibir egy tornadot vagy atom tamadast is!az az erdekes hogy az ottani munkasok sincsenek a nyilvantartasban

talan most lep hatalomra az illuminati???



2013. jan. 5. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez jó vicc, kár, hogy alapvető marhaságok vannak benne, így nem lehet még megijedni sem tőle.
2013. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vadkan01 ***** válasza:
Imádkozhatnak, mert nekik befellegzett és vagyonuk nem fog érni semmit. AHOY
2013. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetro ***** válasza:
91%
Azt gondolom, hogy az ilyen csoportok ismeretéhez nagyon sok tudás kell. A sok tudás megszerzéséhez szükséges az olvasás és írás tudományának ismerete. A kérdező ezeknek láthatólag nincs birtokában, így amiről tud, az nem igazán lehet valós.
2013. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen sok hülyeséget én is rég olvastam, nem rossz. :D
2013. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vadkan:

ere ment ki a jetek hogy maga ala gyurni az USA-t utanna mar bezzeg mindenki fel igy konyebb a hatalom atvetele

2013. jan. 5. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

1. El tudom képzelni, hogy aki a Wall Street nevét nem bírja normálisan leírni, mennyire lehet képben a dolgokkal...

2. Nem is tudtam, hogy a Fehér Ház kisebb 71 m2-nél. De jól megy nekem, hogy nagyobb házban lakok mint Obama :D

3. Ezt a banképítést pedig nem is véleményezném, mert elég homályosra sikeredett a kifejtés.

2013. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, minden készen áll. Az Usa is megépítette a koncentrációs táborait. Indulhat a banzáj.


http://www.youtube.com/watch?v=doQbjQnpRvg

2013. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!