Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Napjainkban mely országokban,...

Napjainkban mely országokban, illetve mely országok között zajlik háború, és mi ezeknek a háborúknak az oka, illetve célja?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A háborús konfliktusok többsége az ivóvízért zajlik. Beleértve az Izrael-Palesztina konfliktust, csak a propaganda és a média két oldala tökéletesen elterelte erről a figyelmet.
2013. jan. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Innen szemezgethetsz bár ez a lista inkább háború vagy nagyobb fegyveres konfliktus sújtotta területeket mutatja:


[link]

2013. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt az oldalt én is megtaláltam, csak pont az nincs odaírva, amire kíváncsi vagyok, hogy miért harcolnak, mit akarnak vele elérni? Függetlenséget, olajat, nagyobb területet vagy mit?

Pl. Kongóban már 20 éve folyik a polgárháború, de azt sehol sem mondják meg, hogy miért, mit remélnek tőle? Én főként ezekre lennék kíváncsi, ha valaki tudja.

2013. jan. 14. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rákattintasz a konfliktusok kék nevére kidobja azt is.
2013. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!