Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás...

Mi lenne a legjobb megoldás az ellen, hogy ne vizeljenek a házam elé?

Figyelt kérdés

A házam előtt egy fejmagasságig érő hosszan elterülő bokor volt,mögötte egy kis járda ami a kapuhoz vezet.

Elég forgalmas az utca, az állomás és minden fontosabb helyhez a házam előtti utcán mennek el az emberek, és van aki menet közben rájön,hogy wc-re kellett volna mennie, vagy hazafelé jövet tudatosul bennük,hogy nem bírják hazáig, s misem jobb, itt egy bokor,ja meg egy bejárati kapu ahol naponta egy család jár ki és szagolhatja a hugy,esetleg az otthagyott szar szagát, kit érdekel.

sokszor rajta kaptam már az embereket,korábban nagyon nehezen tudtam megfékezni magamat, elég indulatosan és határozottan elküldtem őket egy melegebb éghajlatra,hogy finoman fejezzem ki magam.

De rájöttem,hogy mindig más ember jár ide, így hiába cseszem le őket, akit lecsesztem, az persze többé nem jön oda,de jön mindig egy újabb.

Szeretnék kamerát kitenni és figyelmeztetni,hogy aki nyilvános vizeldének használja a bokrot az viszont láthatja magát az interneten cenzúra nélkül.(ez persze csak elrettentés, nem gondolom komolyan,hogy kitenném őket-egyenlőre.)Szerintem lenne visszatartó ereje.

Esetleg jobb ötlet?

Ja , azt ki is hagytam,hogy a bokor felét, térdmagasságig levágtam, de nincs eredménye, még aznap rajtakaptam valakit aki éppen elővette volna a lompost, de aztán szépen elsunnyogott inkább.



2013. jan. 17. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
kamerázd, tedd őket fel a netre
2013. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelj fel egy mozgásérzékelős reflektort. Talán zavarni fogja a "betérőket" az erős világítás. Bár a mai világban ki tudja...
2013. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pro Patria ***** válasza:
Egy jól elhelyezett villanypásztor? Én hallottam olyanról, aki megcsinálta.
2013. jan. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy fényes nappal is idehugyoznak.

A villanypásztor nem igazán jó mert nem a kerítést tapogatják, és a bokorhoz szoktak pisálni.(de van,hogy a kerítés mellé)

Mivel úgy néz ki,hogy jön az autó út amin mennek a gyalogosok,mellette árok,az árok mellett rögtön a sövény, a sövény mögött a kis járda és a kis járda másik oldalán pedig a kerítésem.(ez a járda csak a kapumig vezet)

Mivel nappal is idejárnak én azt gondolom,hogy csak a figyelmeztető felirat segíthet,ha pedig az sem,akkor felrakom őket a netre,ha feljelent akkor én meg közszeméremsértésért jelentem fel őt és kész.

(rovábbá majd arra hivatkozom,hogy figyelmzetetés volt miszerint kamerával figyelem a járdát és még arra is felhívom a figyelmüket,hogy az interneten látja magát viszont az aki ott végzi el a dolgát, és mivel elvégezte ott a dolgát,úgy gonbdolom figyelembe vette a feliratot és hozzájárult.(ha nem járult volna hozzá nem hugyoz oda)

2013. jan. 18. 12:52
 5/8 Pro Patria ***** válasza:
Úgy értem, rejtsd el a bokor ágai között, mint egy karácsonyfa-izzósort, jól rejtve. Ha szerencsésen céloz, kellemetlen meglepetés fogja érni.:)
2013. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez a férfiak ellen jó lenne, de nők is járnak ide.

Például egy női egyed próbált meg elküldeni a p*csába miután rajtakaptam hogy a házam elé vizel, hát mondom...

De mégis a legundorítóbb mikor szarni jönnek ide...

2013. jan. 18. 16:38
 7/8 anonim válasza:
És ha az egész bokrot kivágod? Van bármi más takarás?
2013. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a Te bosszantásodra csinálják.

Rád még sohasem jött idegen helyen?

Az állomáson van nyilvános WC?

Gondolom, nincs.

Építs a házad elé vagy az állomásra egy ingyenes nyilvános WC-t!

2013. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!