Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezek az antifa emberek minden...

Ezek az antifa emberek minden ország ilyen nevetségesek és buták?

Figyelt kérdés

Volt Február 9-én a Becsület napja ahol megemlékeztünk , hős katonáinkról akik vérüket adták ezért a földért.

És ezek az antifa emberek szerették volna megzavarni.


Olyan primitívek voltak hogy minden fekete ruhás embernek beszóltak , még olyanoknak is akik nem tartoztak a Becsület napi felvonulókhoz.


Egy láttam Bécsben is az osztrák szabadságpárt vonult fel (osztrák szélsőjobb , nacionalisták) és ott is jött egy ilyen antifa csőcselék , be voltak öltözve bohócnak meg hasonlónak mint akik a cirkuszból jöttek és kiabáltak össze-vissza.

Tömegbe verődve védett tüntetésen nagyok és bátrak, egyedül ellenünk csak az interneten ugrálnak.


A becsület napi felvonuláson , több európai országból is jöttek emberek csatlakozni , főleg hollandok , németek , franciák de akadtak bolgárok , spanyolok , olaszok is.


A média persze ezt nemzetközi neonáci felvonulásnak titulálta.

Pedig a többség nem bakancsos volt.


Lehet vesztettünk a háborúban de azok a katonák értünk harcoltak , igenis meg kell róluk emlékezni.



2013. febr. 21. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%
Drága fiatal testvérem!Sehol nem szeretik a hivatalosan elbukott rendszerek híveit.Én is szeretném megzavarni aZ Ellenállók És Antifákok rendezvényét,de nem érzem őket erre méltónak.Nyugodjanak békában.
2013. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Komplikato ***** válasza:
64%

Nekem ez olyan fura, egy köpésre Budapest szélétől itt figyel egy második világháborús emlékmű. És ezt soha senki nem bántotta, voltak tisztességes megemlékezések, stb.


Mit kerestek ott az "antifa" arcok? Netán voltak ott ilyen vicces karlendítős manusok is, akik össze szokták direkt mosni a nyilasokat a magyar honvédekkel, meg a Wermachtot az SS-el?

2013. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem beöltöztek bohócnak, ők alapból azok:)
2013. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

"Egy láttam Bécsben"


He? És még az antifák buták? :D

2013. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Ez a kép egy német antifa tüntetésen készült az van ráírva "Szeretjük a nemzethalált" "Nem érzünk szeretetet Németország iránt", [link] tehát elég problémásak.
2013. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Komplikato-val most az1x egyet értek.Linuxban mindig.
2013. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

**Egyszer**


Igen , tudom , sok német igen agymosott , szerencsére akik itt voltak ők hozzánk hasonlóbbak.


Az ilyen antifa meg hasonló hülyeségek lesz a vesztük , de lehet a miénk is.

2013. febr. 21. 15:52
 8/14 anonim ***** válasza:

Nemetország mint vergődő madár!_

Ohh, minő költői kép!

2013. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
A Becsület Napja, mi? Megemlékeztetek arról, hogy az egyik tömeggyilkos által a nyakunkra ültetett hazaáruló kormány "hős" kiállása következtében a végsőkig lerombolták Magyarországot. Erre aztán lehet is büszkének lenni.
2013. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%

"Ezek az antifa emberek minden ország ilyen nevetségesek és buták?"


Nem buták, nem hülyék, sőt! Nagyon is okosak. Miért? Ők semmi mást nem tesznek, csak provokálnak benneteket. Ti pedig erre rettentően bután reágáltok, amitől általában nevetségessé váltok. A legnagyobb baj a szélsőjobbal (itt Magyarországon legalábbis), hogy nagyon könnyen csinál magából szó szerint hülyét. Szög egyszerűségű emberek vagytok, akik a legkisebb provokációknak is felültök, aztán joggal hurrognak le, mert nem láttok tovább az orrotoknál, nem gondolkodtok. Az a baj, hogy nem az ilyen egyszerű embereknek fogja megadni az Isten azt a bizonyos szebb jövőt. Most nyilván le leszek zsidózva úgy, hogy 2010-ben a Jobbik mellé tettem az X-et, és így szándékozok tenni 2014-ben is.

Persze kivételek mindig vannak...

2013. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!