Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol tudom visszanézni hosszútá...

Szuperpocok kérdése:

Hol tudom visszanézni hosszútávra az ATV műsorait?

Figyelt kérdés
Egy 2005-ös műsört keresek. A műsör vendége, a magyarországi szabadkőműves páholy nagymestere és nagymesterhelyettese volt. A helyettes állítólag Mesterházy Attiéa volt. Hol nézhetek utána?

2013. márc. 10. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen hosszú távra publikusan, visszakereshető módon nem lesz meg, hacsak valakit annyira nem fogott meg a téma, hogy feltöltötte valamilyen videómegosztóra.


Írj az ATV-nek, hogy keresed ezt a műsort, hátha ők tudnak segíteni.

2013. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Na látom, most indul egy újabb hoax...

Mesterházy soha nem volt egyetlen páholy nagymestere sem.

De azért jól hangzik a dolog. :-DD

2013. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kerep Zoltán válasza:
42%
Nem hoax, én a saját szememmel láttam azt az interjút, Nacsády András volt akkor, a Nagyoriens akkori nagymestere, mellette ült a nagymester-helyettese, úgy hívták, hogy Mesterházy Attila. Én is keresem azt az interjút. Szerintem írjunk páran az Atv-nek hátha kiadják. Vagy jobbat mondok: írhatunk Mesterházy face-oldalára is. Én már kerestem párszor ott az említett interjút, a posztot pár percen belül törölték. Úgy látszik, taktikát változtatott, most már mélyen titkolja.
2013. szept. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!