Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi, és mennyi lehet igaz...

Mi, és mennyi lehet igaz ezekből az aggasztó összeesküvés elméletekből?

Figyelt kérdés

Izraeli repülőgépek vegyi csíkokat húzgálnak,mérgezve minket.

Technikával beleavatkoznak az időjárásunkba.Pl Haarp.

Válság tudatos gerjesztése.

Megvesznek minket kilóra.

Az oltások rendkívül káros hatásai a gyógyszeripar malmára.

Műanyag hulladékkal etetnek minket..

Minél előbb dögöljünk meg.

A cigány-Magyar ellentétek szándékos szítása.

Zsidó háttérhatalmak,és bábkormányok..

Médiában az igazság elhallgatása,népbutítás.

Szekták agymosásai.


2013. ápr. 2. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Igaza van az elsőnek. Kitaláció az egész.

Ha mérgezni akarnának, akkor nem csak a magyarokat mérgeznék meg, hanem mindenkit aki itt tartózkodik az országban. A zsidókat, sőt, az izraeli nagykövetet is. A légmozgás pedig sok ezer kilométerre elviheti a mérgezett levegőt.

Nem ártana egy kicsit használni is az eszedet.

2013. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos mind igaz.
2013. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Ezekből? Az égvilágon semmi.
2013. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

1. Hülyeség

2. Nem igaz.

3. Részben igaz. Manipulációk mindig vannak, de ez a válság azért komolyabb ennél. Ettől függetlenül nem kizárt, hogy egyes pénzügyi körök rásegíteni igyekeznek.

4. Sajnos igaz.

5. Hülyeség.

6. Azzal is, igen. De pontosan lehet tudni mi a normális kaja és mi nem. A kémiai úton előállított ízesítők, tartósítószerek, aromák, színezékek viszont nemcsak minket mérgeznek hanem a világon mindenkit, még a zsidókat is. Egyszerűen az élelmiszeripar számára ez a legolcsóbb megoldás.

7. Baromság. Akkor kiken uralkodnának?

8. Ez részben igaz. Megvan az magától is, de bizonyos liberális erőknek ez is létszükséglet. Ha nincsen cigányoterror, akkor nincsenek rasszisták, ami a számukra maga a vég.

9. Igaz! De a zsidók sem teljesen egységesek.

10. 100%-osan igaz!

11. Igaz.

2013. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Második is igaz.
2013. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Ozmium42 ***** válasza:
39%

"Izraeli repülőgépek vegyi csíkokat húzgálnak,mérgezve minket. "


Van benne valami szerintem, de nem mernék esküdni rá, és azokon a kondenzcsíkos fényképeken kívül, amihez hasonlót saját szememmel is láttam egyszer (csak egyszer, és épp ezért gyanús!), nem tudom bizonyítani. Szóval gyanakszom, de nem tudom, hogy igaz-e.


"Technikával beleavatkoznak az időjárásunkba.Pl Haarp."


Nem hiszem, hogy jellemző lenne, és a tudományos halandzsa, ami ezeket a cikkeket kíséri, nevetséges. Ezek szerint a Haarp még tudatmódosításra is jó.


"Válság tudatos gerjesztése."


Nem vagyok közgazdász, de a vak is látja, hogy válság itt csak az egyszerű lakosságnak volt, a multik és a bankok nagyszerű extraprofitokat könyveltek el végig, és ha nem, akkor a kormányok közpénzből tömték őket tele.


Másrészt megvannak ennek a pénzügyi rendszernek a gyengepontjai, és akik elég hatalmasak, hogy manipulálják, ahhoz is értenek, hogy hogyan kell válságot okozni megfelelő helyen és időben, hogy aztán tovább növelhessék a hatalmukat.


Szerintem az elmélet megalapozott.


"Megvesznek minket kilóra."


Nem tudom, konkrétan mire gondolsz, de akit tehetnek, azt természetesen megveszik kilóra. Személyeket, kormányokat, lásd alább.


"Az oltások rendkívül káros hatásai a gyógyszeripar malmára."


Alaptalannak tartom. A botrány a tiomerzál nevű, higanyt tartalmazó vegyület miatt volt, amit 0,002%-ban tartósítószerként használtak. Számoljuk ki, hogy egy vakcinára vonatkoztatva ez mekkora nehézfém dózist jelent, és ez mekkora terhelést okoz a szervezetnek. Vegyük figyelembe a vegyület metabolizmusának hatásfokát, azt, hogy nem minden oltásban van tiomerzál, azt, hogy oltást ritkán adatunk be magunknak, és kötelező oltást általában csak életünkben egyszer. Nevetséges "súlyos káros hatásokról" beszélni.


Ami a gyógyszeripart illeti: megvannak a piszkos trükkjei, de ez nem tartozik közéjük.


"Műanyag hulladékkal etetnek minket.. "


A műanyag legfeljebb a csomagolás, amit nem eszünk meg, ezért ez a mondat ebben a formában nem igaz. Az adalékanyagok egy része természetes eredetű, más részük "természetazonos", de mesterségesen előállított, más részük teljesen mesterséges. Rengeteg hazugság és mítosz lengi körbe ezeket, sokszor a bolhából is elefántot csinálnak, és vannak teljes értékű baromságok is.


Nem teljesen alaptalan, hogy némely adalék káros, némelyik élelmiszer pocsék minőségű, de ez legyen a fogyasztóvédelem, és az ostoba (és zsugori) fogyasztó baja.


"Minél előbb dögöljünk meg."


Arra gondolsz, hogy ne legyünk nyugdíjasok, hanem dolgozzuk le az életünket, fizessük az adót, és mire nyugdíjba mennénk, dögöljünk meg. Az elmélet szerint vannak módszerek ennek elősegítésére. Hát, ha valahol van is ilyen törekvés, az nem Magyarország! Magyarországon a jelenlegi politikai garnitúrát kb. csak a nyugdíjasok miatt nem lehet leváltani, és miattuk van egy csomó baj, ne menjünk bele. Elöregedő társadalom vagyunk, minden az elmélet által sugallt iránnyal szemben halad.


Van benne logika, de szerintem alaptalan, legalábbis nálunk.


"A cigány-Magyar ellentétek szándékos szítása."


Előttem jól leírták. A liberális jogvédő, és a megélhetési rettegő az a két, undorító s kártékony állatfaj, ami ebből hasznot húz. Továbbá megemlíti az elmélet, hogy a cigányság a magyarok ellen bevetett etnikai fegyver, aminek bevetése következtében a magyarság elmenekül, az épített környezet leromlik és megsemmisül, az ingatlanárak radikálisan lecsökkennek (FELVÁSÁRLÁS!), aztán jó még figyelemelterelésre, olcsó szavazópolgárnak, és olyan népességnek, ami nem jelent akkora fenyegetést, mint az öntudatos és kellően művelt magyarság.


Szerintem abszolút igaz, a cigányságot bevetik az országhódítás szolgálatába, és minden lehetséges módon élnek a cigányság fent felsorolt hatásaival.


"Zsidó háttérhatalmak,és bábkormányok"


Legfeljebb azt lehet megkérdőjelezni, hogy zsidó-e. A háttérhatalom, és a bábkormányok léte ma már kézzel fogható valóság. Aki tagadja, az tévedésben van (még), vagy ezért fizetik. A háttérhatalom legtöbbször nem lefizeti a kormányokat és a vezető pártokat, hanem maga hozza létre őket, és segíti hatalomba. Jóval kézenfekvőbb megoldás.


"Médiában az igazság elhallgatása,népbutítás."

Teljesen igaz, nem érdemel további kifejtést.


"Szekták agymosásai."

Nem tudom, mire gondolsz konkrétan, de mindenesetre létező jelenség, hogy vannak agymosó szekták, főleg az USA-ban. Scientológia, neoprotestáns keresztény szekták (itthon pl. a Hitgyüli), stb.

2013. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ozmium42 ***** válasza:
Az első elmélethez még egy kis kiegészítés: összevontál két különálló dolgot, az izraeli kémrepülők, és a "chemtrail" dolgot. Ez kettő külön kezelendő, a chemtrailesek nem szoktak izraeli repülőkről beszélni, akik pedig izraeli repülőkről beszélnek, azok nem a chemtrail-lel összefüggésben teszik.
2013. ápr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 urkunde válasza:
Kedves kérdező.Azt kifelejtetted,hogy kálium-kloridot kevernek a konyhasóba.
2013. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igaz.Meg a legtöbb fogkrémbe is egyéb mérgeket.
2013. ápr. 5. 21:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Sőt, a konyhasóban nátrium-klorid is van!
2013. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!