Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Olvastam már itt olyan kérdést...

Olvastam már itt olyan kérdést hogy melyik politikusról feltalálóról és más történelmi személyről kívánnátok azt hogy bár csak ne született volna meg vagy ne ért volna el odáig hogy megtehesse azt amit megtett. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az én kérdésem viszont az volna hogy melyik politikus, feltaláló vagy egyéb történelmi személy a kedvencetek? Kiről gondoljátok azt hogy nélküle a világ rosszabb lenne mint most?

#politikus #uralkodó #fetalálók
2013. júl. 10. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Higgs, Einstein, Hitler.
2013. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Milyen Higgs?
2013. júl. 10. 00:38
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Peter Higgs, elmfizikus.
2013. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nélküle miért volna szebb a világ?
2013. júl. 10. 00:42
 5/15 anonim ***** válasza:
De őt nem azért mondtam, mert nélküle rosszabb lenne úgy általánosságban a világ, hanem mert a kedvenc "feltalálóm", tanultam hogy mit csinált ő és hogyan, és nagyon angyra tartom.
2013. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja hogy ők hárman azok akiket a kedvenceidnek mondanád?Hitler miért?
2013. júl. 10. 00:44
 7/15 anonim ***** válasza:
De tedd egyértelművé a kérdést, most akkor azt kérdezed ki nélkül lenne szebb, vagy rosszabb a világ?
2013. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mindkettőt.

Így a válasz úgy hangozna.

Rosszab:valaki,valaki,valaki,stb...

Jobb:valaki,valaki,valaki,stb...

2013. júl. 10. 00:47
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Hitler a kedvenc történelmi személyiségem, mert az egyik legjobb politikus volt, ma meg az egyik legmegoszóbb személyiség. De akik utálják, azoknak a nagy része semmit nem tud róla, rengeteg hazugság terjeng róla, amit azok elhisznek. Direkt a média miatt megírta a Mein Kampf-ot, szóval csak az tud véleményt alkotni róla, aki azt is elolvassa, szóval ha valaki gyűlölködik iránta anélkül, hogy megnézte volna a másik oldalról is a dolgot, az a mérhetetlen ostobaságának tudható be.
2013. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az én kedvenceim:Augustus,Oliver Cromwell,Mahatma Gandhi és még néhány más politikus.

De azok akik nélkül a világunk rosszabb lenne mint most:Szilárd Leó,Teller Ede,Robert Oppenheimer és a többi nagyszerű fizikus akik a Manhattan-tervben résztvettek.

2013. júl. 10. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!