Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem aggasztó ez a...

Csak szerintem aggasztó ez a helyzet a menekültekkel? Ki fizeti mindezt?

Figyelt kérdés

"Tizennégy határsértőt fogtak el a Szegedi Határrendészeti Kirendeltség és a Készenléti Rendőrség járőrei a polgárőrséggel együttműködve tegnap reggel Mórahalom külterületén.


– Ennek a csoportnak az egyik tagja - egy Comore-szigeteki férfi - a tízezredik határsértő 2013-ban, akit a zöldhatáron fogtak el a szegedi határrendészek – tájékoztatta lapunkat a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság (CSMRFK). A megyében az idei év első félévében összesen valamivel több mint 11500 határsértővel szemben intézkedtek az egyenruhások. Tavaly egész évben ez a szám 4729 volt. Az illegális migránsok ellátására, őrzésére, szállítására, a tolmácsok díjaira eddig 61 millió forintot költött a CSMRFK."


2013. júl. 17. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ki fizetné , kérdező?

Hát mi, a nép.


A nagy szerencsénk, hogy a menekültek nem maradnak Magyarországon végleg.Az kellene még a cigányok mellé...



Ami még probléma, hogy vannak nyílt menekülttáborok.Ezeket mindegyiket zárt rendszerűvé kellene alakítani és akkor a közbiztonságot sem rombolnák.

2013. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyszerű. Egyáltalán minek jönnek ezek? Semmi emberi nyelvet nem beszélnek, semmi munkához nem értenek, hogy a tökömbe akarnak beilleszkedni Európában?!
2013. júl. 17. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod , vannak ezek a hülye Eu-s elvek, hogy a humanitás nevében muszáj tönkretenni az európai országokat.
2013. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Itt a megoldás:


[link]

2013. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egyáltalán minek jönnek ezek? Semmi emberi nyelvet nem beszélnek, semmi munkához nem értenek, hogy a tökömbe akarnak beilleszkedni Európában?!"


A jobb élet reményében jönnek, akárcsak azok a magyarok, akik nyelvtudás nélkül mosogatnak, takarítanak Angliában.


Németország 1,2 millió nyelvtudás nélküli törököt hívatott az országba (legális munkásokat, nem illegális betelepülőket) a 60-as, 70-es években.

Az alföldi gyümölcsösökben is több ezer gyenge, hiányos nyelvtudású román vendégmunkás (sok cigány is) dolgozik nyaranta, ahhoz sem kell sok nyelvtudás.

Egyszerűen ezek az emberek olcsóbban dolgoznak, mint az őslakosok, olyan munkát is elvállalnak, amit a helyiek nem.

2013. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem annyira vagyok képben a világgazdaságban, de szerintem még az is baj lenne, ha dolgozni akarnának. Én a legtöbb ilyen csodalényt az állomásokon és a parkokban szoktam látni, amint drogot és/vagy (turistáktól lopott?) kamerákat, fényképezőgèpeket árulnak.
2013. júl. 17. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!