Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Végre méltó büntetés?

Végre méltó büntetés?

Figyelt kérdés

Azt hiszem végre, méltó büntetését nyerte el hazánk egyik szorgos kerékpár versenyzője.

[link]

Ti is megvagytok elégedve ezzel az igazságszolgáltatással? Én szinte isteni csodaként tekintek a történtekre.



2013. júl. 26. 02:11
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekem jobban tetszett volna ha a kerékpár totálkáros lett volna a busz hátsó futóműve által. A desvírt meg bilincsbe vertem volna a mentők inzultálása véget.
2013. júl. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ConnectCare ***** válasza:
61%
Ha kijelölt gyalogátkelō volt, akkor a buszost is elōveszik majd valószìnūleg sajnos!
2013. júl. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
72%
ConnectCare: miért vennék elő? Ott a gyalogosnak van elsőbbsége, a kerékpáros meg nem gyalogos.
2013. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére a biciklinek nem lett baja.
2013. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

ConnectCare, itt az életben nem fogják elővenni a buszost. Mivel gyalogosátkelőn át akart tekerni a hülyéje ezért teljes mértékben a bűnöző volt a felelős.


Valamint azt én is megnéztem volna ahogy a bicikli és a bűnöző totálkárosra ment volna a busz hátsó tengelye által.

2013. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!