Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Másnak is van ilyen? Ez már...

Másnak is van ilyen? Ez már tényleg a kurucinfo elleni akció része?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még ilyen, de már lassan egy hete nem tudok a kurucinfora belépni, mert egy olyan oldal jön be hogy access restricted, meg valami antivirus akármi... alul pedig az van írva (angolul) hogy a gépemen lehet valami, ami veszélyes és kárt okozhat, és ezért nem engedik a belépésemet. Be kellene írni ezeket a betűket meg számokat amiket a képernyőn mutat, de persze hiába írom be, nem történik semmi... MI a lótúró ez és hogyan lehet megszüntetni?

2013. aug. 6. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Nálam működik a Kuruc.


Egyébként nem fogják tudni cenzúrázni.

Aki nem internet analfabéta az "cenzúrázás" után is tudja majd használni.

2013. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Még nem blokkolták. Milyen böngészőt használsz?
2013. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
firefox
2013. aug. 6. 16:30
 4/13 A kérdező kommentje:
semelyik másik oldallal sem volt ilyen, csak ezzel
2013. aug. 6. 16:31
 5/13 A kérdező kommentje:

ez az csak hosszabb szöveg van kiírva alul:


[link]


ez a cloudflare-es akármi


felül meg az van kiírva hogy one more step to access kurucinfo

2013. aug. 6. 16:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, és holnap kezdődik az invázió.
2013. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 intrepid ***** válasza:
34%
Megnéztem, hálistennek működik, semmi baja. Nem olvasom napi szinten, még nem is minden héten keresem meg, de jó tudni hogy van, ha el akarnak mutyizni valamit, innen megtudom. Azért a napi híreket nem innen veszem.
2013. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
62%
múltkor olvastam róla hogy a "magyar"zsidóknak nem tetszik az oldal,mert túlságosan antiszemitista!méghogy szólás szabadság magyarországon... Bezzeg az nem baj,hogy zsidóknak árulnak lakásokat Pesten.minek fogják nevezni neogettónak vagy mi?mi lesz velünk?már nem a magyaroké az ország!szánalmas!
2013. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az semmi... a kurucon olvastam hogy annak a zsidónak is aki letiltatta a facebook-oldalukat valamilyen százmilliós mutyijai vannak, ennyit sikkasztott, vagy nem tudom, nem olvastam el, de teli volt a cikk mindenféle papírokról készült képekkel amik bizonyítják... olyan sokszor én se mszoktam a kurucot olvasni, de néha rámegyek
2013. aug. 6. 17:54
 10/13 anonim válasza:

Nálam is ugyanez a baj, de máshol csatlakozva az internetre már bejön. Tehát a géppel nem lehet baj, csak a helyi hálózat nem enged fellépni, ergo blokkolva van sztem. De ha valaki tud más magyarázatot adni, az írhatna

Más honlapok tökéletesen vejönnek. Mobilon sem tudom behozni a kurucot. Máshol engedi azon is

2013. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!