Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az RTL miért nem határolódik...

Az RTL miért nem határolódik el a Hétköznapi csalódások nevű punk zenekartól?

Figyelt kérdés

Nem szoktam hallgatni őket, de vannak olyan számaik...például amelyikben Che Guevara-t éltetik, vagy az Ostoba című számuk amiben ugyan a skinheadek ellen szól, de van benne olyan rész ami engem is sért annak ellenére,hogy nem vagyok skinhead.

Lehet,hogy vannak más,egészen kulturált zenéik is, de ha mondjuk tegyük fel az egyik népszerű hazai előadó csinálna egy zenét,hogy rohadt Izrael így meg úgy akkor abban a percben antiszemita és el kell tőle határolódni.

Vagy a Kárpátiáról is úgy beszéltek,hogy a hazai szélsőséges rockzenekar, közben nekik 99%-ban minden zenéjük kulturált, de csak mert nemzeti rockzenekar tőlük is "elhatárolódnak"...és akkor egy kommunistákat éltető punkzenekarról együtt érzően bejátszik az RTL egy olyan riportot,hogy nem engedik őket fellépni?


2013. aug. 11. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%

Ez kamu punk banda, utólag kiderül róluk.


Az RTL balos csatorna, mindent támogat ami a Fidesz ellen van.

2013. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazából mindent támogat ami a magyar érdekek ellen van.
2013. aug. 11. 11:42
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, te hány éves is vagy?
2013. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
Mit vársz az rtltől..
2013. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem. csak rosszul értelmezik az emberek az zenéjüket, én pl. abszolút Szovjetúnió ellenesnek gondolom a hétköznaPI CSAlódásokat. Ők úgy tartják, hogy ott nem kommunizmus volt (tény), de még csak nem is szocializmus. Am. nem tudom miért veszik komolyan, pl. az olyanokat, mint a terrorista halála/a terrorista visszatért/Szovjetunió. Idézem a Szovjetunió c. számukból: ,,ha számon kérik a 70 évet rá se ránts, szeretlek téged" ugye ezt nem gondolják komolyan, ez a kifigurázása, az államszocializmus agymosásának...


aztán vegyük a terrorista halálát:

,,jelezze utadat hullahalom, éljen a kommunista néphatalom"

Szintén csak kifigurázza az egész volt rendszert...


Na, most nem sorolom fel az összes számukat, de én úgy gondolom, hogy mindegyiket többféleképpen lehet értelmezni, és szerintem, a hétköznaPI CSAlódásoknak sok szarkasztikus számuk van. Egyébként, mostanában, már nem írnak ilyen többféleképpen értelmezhető számokat, véleményem szerint.

2013. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem te ezt nem gondoltad egészen végig. Ettől függetlenül az Ostoba az tényleg nagyon fején találta a szöget. ;)
2013. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mit nem gondoltam ezen végig?Vannak nem egyértelmű számaik, amik másokat sértenek, azaz nagyon megosztó zenekar, ugyan így a Kárpátia is megosztó és ezért "elhatárolódnak" tőlük, ugyan így a Pi*csától is el KÉNE.
2013. aug. 11. 13:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy polgárpukkasztó punkzenekar. Ha csak egy guglit lefuttattál volna, mielőtt kiírod a kérdést, tuti megtalálod valahogy, hogy a komcsi számaik szatirikusak, nem kell őket szó szerint venni. (pl. Szovjetunió: "Ha számon kérik a hetven évet,(!) rá se ránts szeretlek téged") És még sok ilyet lehetne hozni.
2013. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert nem tud róla, hogy neked böki a csőrödet, talán jelezhetnéd is nekik a fájdalmadat, ahelyett hogy itt rontod a levegőt.
2013. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=Vl9OMU8Mzds


Akit jobban érdekel a hétköznaPI CSAlódások története, meg minden, itt egy dokumentumfilm.

2013. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!