Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mondja meg? Magyarország, én...

Mondja meg? Magyarország, én így "szeretlek". Több, mint 10 éves manager asszisztensi tapasztalattal, érettségivel, felsőfokú angol nyelvtudással - konkrétan kitörölhetem.

Figyelt kérdés

Jövő hónaptól azokkal kell együtt kell újra általános (!!!) iskolába járnom, akik nem fejezték be azt!?

Hol van a hiba? Nyilván bennem, de hol???

Tavaly novemberben szűnt meg a munkaviszonyom, és úgy gondoltam, akkor kicsit élnék, aztán köszönöm, én kiszállok. Azt hiszem, tartanom kellett volna magam a tervhez...


2013. nov. 12. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
a közmunkaprogramban a képzés lehet szakmai, és lehet felzárkóztató ... gondolom az nem vigasztal, hogy végezhetnél dec 1-től kisgép kezelői tanfolyamot is ... ez a most indult program és az oktatás úgy baromság ahogy van
2013. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Jövő hónaptól azokkal kell együtt kell újra általános (!!!) iskolába járnom, akik nem fejezték be azt!? "


Ezt honnan veszed?

A közmunkás izében úgy van, hogy akinek nincs meg végig a 8 általános annak esélye van kipótolni.


Őszintén?

Ilyen végzettséggel, ilyen nyelvtudással, nem hiszem el, hogy nem találsz jobb munkát.

2013. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ez erdekes mert nállunk legaláb is ugy volt hogy vagy 20 féle tanfojam közül lehetet választani csak azoknak keletet kötelezöen a 7dik vagy 8 dik osztálj befejezése tanfojamra meni iakiknek csak 6 vagy 7 álltalános iskolája volt meg , mint ahogyany nekem is mert csak 6 iskolám van de akinek megvan a 8dik álltalános az bármire jelentkeszhetet. nem hiném hogy ilyen végzetségel be kelene üljél ilyen tanfojamra.
2013. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
A manager aszisztenst az én fiatal koromban titkárnőnek hívták és szakmunkásképzőben képezték. mint gyors és gépírókat. Már ott tartunk, hogy szociális munkás sza van az ELTE-n (ész megáll) + 10 év és utcaseprésből is lehet doktorálni. Nekem 2 diplomám van 1. Informatika 2. Közgazdaságtan. Ezekkel nem találtam munkát Pesten. Ezért most Németországban dolgozom. Angolul + mindenki beszél főleg az UK-ban és környékén. Mihez értesz? Semmihez. Akkor kimehetsz szobalánynak az UK-ba vagy Írországba. Az idegenforgalom menőbb Tirolban ahhoz + kellene tudnod németül. 1. Nem büfé ruhatár szakra kellett volna járni. 2. Gazdagabb pasit kellett volna fogni. 3. Nem rinyálni, hanem tükörbe nézni és megkérdezni mihaz értek: a. angol azt mindenki beszéli. 2. kávéfőzés. gyönyörű. 3. táblázatkezelők: frenomenális.
2013. nov. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Magyarországnak vége van. Menj ki az UK-ba vagy Írországba: szobalányanak vagy idősgondozónak. Nagyon minimális német tudással ezt megteheted közelebb is. Mondhatnám, hogy végezz el egy informatika vagy mérnök szakot, de valószínűleg ez nem fog menni. + ha menne is nem sok értelme lenne mivel az informatikai osztályokon nincs punciszag. Még mutatóban sincs nő. Pedig az egyetemen 50%-ban voltak. Eminensen tanultak. Hova lettek? Rejtély. Ahol valamit meg kell alkotni ott egyszerűen nincsenek nők. Lehetnek orvosok, közgazdászok,

szociális munkások, de mérnökök nem. (Tudom vannak kivételek) 2. részről + menjen el a p..-ba a mindenkori kormány. Mi a f.. nak támogatják egy 90.000-es évjárat felét felsőoktatásban mindenféle büfészakokon az adófizetők pénzén? A f.. nak nincs rájuk szüksége. A végén + fusztrált p...-ák lesznek akik azt hiszik, mivel egy oklevél ott lobog a homlokukon ezért már ők többet érnek mint egy tescp pénztáros, pedig avval a darab fecnivel még oda sem vennék fel őket

2013. nov. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!