Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Baloldaliak! Házvásárláskor...

Baloldaliak! Házvásárláskor számít nálatok a döntésben, h laknak e a környéken romák?

Figyelt kérdés

Vagy teljesen mindegy, szívesen költöztök be a sorra is akár a kedvező lakásárak miatt?

Sőt, hungarofóbként örültök, h nem magyarokkal kell élnetek egy környezetben?



2013. nov. 17. 10:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Ugyan, van 1-2 naiv libsi, aki venne cigányok között házat, kb 2 hét múlva már árulná a neten, mert nem bírna tovább élni a környéken.
2013. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Én még a lányomat is lefogom nekik, amikor meg akarják erőszakolni. Hadd tudja meg a kis rasszista cafka, hogy mi az a szenvedés, hiszen ő is részt vesz a cigányság megalázásában. Sőt, még a porajmos is a lelkén szárad, azért meg főleg ő a felelős. Ha ezek után sem mutat elég bűnbánatot, akkor megkorbácsolom a náci hátát és természetesen elviszem a Sorsok Házába bűnbánni, amint megépül.
2013. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
hát én semmilyen politikai oldalt nem képviselek, de remélem azért válaszolhatok: a ház azért olcsó, mert cigányok laknak a szomszédban és eladhatatlan.. senki nem akar mellettük élni. Én laktam már egy utcában cigányokkal: kicsúzlizták a kutyám fogát, amíg dolgoztam, szétrugdosták a kerítést, egészen addig amíg egyszer elkaptam a vajdát és közöltem vele, ha még egyszer valaki kárt okoz nekem elvágom a torkát... a szomszédba rendszeresen leszedték a cseresznyét - bedobták a gyereket a kerítésen keresztül, majd az egész family ott állt a kerítésen kívül és fenyegették a tulajt, ha hozzá mer nyúlni a gyerekhez, akkor elvágják a torkát... sok sikert hozzájuk!
2013. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Végre egy igazi liberális, aki komolyan veszi az elveit.

Nagyon szép dolog tőled, h lefognád a lányod.

Ha rám hallgatsz te magad is csinálsz neki gyereket, ezáltal demonstrálva, h támogatod a roma beltenyészetet!

2013. nov. 17. 10:54
 5/22 anonim ***** válasza:
Ez remek ötlet! Fő a szolidaritás elnyomott testvéreinkkel!
2013. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem, őket nem zavarják a romák. De a patás ördög cigány Orsós - Orbánt viszont nagyon utálják.


Komolyra fordítva, nekem van liberális ismerősöm, aki szónokol a jogvédelemről, egyenlőségről, de mikor megkértem, őszintén válaszoljon erre a kérdésre, bevallotta, ő sem venne házat cigányok lakta környéken. Eddig ér az ő liberalizmusuk. Messziről könnyű szeretni őket.

2013. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék hány adná el az elit környéki vityillóját és költözne olyan helyekre, tutujgatni a kedveceit!


Hazug sz.ralakok, mindnek csak a pofája a nagy messziről.

2013. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Környéken egy cigány család élt, azok is elköltöztek, rögtön megnőttek az ingatlanok értéke ás ára :D
2013. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

"Tetszik" ez a neonáci mocsok, amiben ez a kérdés és a válaszolói hemperegnek. És ha az én válaszom törlődik, de a kérdés úgy unblock nem, az eléggé rossz, széljobb uralmat jelezne ezen az oldalon...


Amúgy nem gondokoztatok még el azon, hogy bűrszín helyett viselkedés alapján kell szomszédságot választani? A tolvaj fehérrel nincsen baj, mert szerintetek genetikailag felsőbbrendű?

2013. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

9. Hát épp ez az. Bolond az aki csak úgy helyből rasszista. Állítom, hogy a túlnyomó többség nem az. Épp egyesek viselkedésével van baj. És azt látjuk, hogy ezek többsége, bizony sötét bőrű, és sajátos szocio - kultúrális környezetben él. Nem lehet nem észrevenni az összefüggést, még akkor sem, ha gondolatbűnözésnek számít. Kit érdekel a bőrszínük? A Száztagú Cigányzenekar egy tagját sem nézi le senki, mert cigányok, vagy sötét a bőrük, sőt büszkék vagyunk rájuk. Na de nem is "szüretelik" le a paraszt nehezen megtermelt terményét.

Azok, akik a problémákat elfedik, a megélhetési cigány politikusok és jogvédők épp a védenceiknek a cigányságnak ártanak a legtöbbet.

2013. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!