Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért csak most jött rá a...

Miért csak most jött rá a NAV, hogy Horváth András rágalmaz és hülyeségeket beszél?

Figyelt kérdés

Ma tudhattuk meg, hogy nem is volt revizor, nem értett hozzá, rossz következtetésekre jutott és összeesküvés-elméleteket gyártott, nem látta el megfelelően a munkáját, túllépte a hatáskörét, iratokat lopott stb. Ehhez képest lassan már egy hónapja közölte az áfacsalással kapcsolatos vádjait, de eddig erről hallgattak. Ha mindezt eddig is tudták róla, miért csak most közölték?


[link]



2013. nov. 28. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve már vagy 2 hete is erről beszéltek!

"A NAV a nyilatkozatok miatt feljelentést tesz Horváth András ellen, tekintettel az intézmény működését érintő megalapozatlan, rágalmazó kijelentéseire. "

[link]

2013. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
megy a lejáratás , szted a fidesz miért nem ment el a meghallgatásra ? biztos mert nem ért rá
2013. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Még is mi történt a meghallgatáson? Nekem már az is gyanús, hogy a kollégának választások előtt fél évvel jutott eszébe, hogy most már eleget vártak az áfa botránnyal ideje kitálalni...

Állítása szerint bízott a mostani kormányban, ezért megvárta a választásokat, de érdekes módon msot csak félévet kellett volna kibírnia az újabb választásokkal, de valamiért ezt már nem bírta ki és elmondott egy történetet. Igazság tartalmát, pedig csak következő ciklusban fogjuk megtudni.

Volt navos logikáját követve, meg kellett volna várnia a következő kormányt, hátha azok segítőkészek lesznek és akkor a régi rendszert felelősségre tudták volna vonni...

Az időzítés nem volt életszerű, főleg hogy 10 éves periódusról beszél ...

2013. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Politika mögött álló emberekről beszélt nem csak a Fidesz a ludas , de ő van hatalmon ő tud lépéseket tenni

meg korábban is tett bejelentést nem csak most

2013. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2008ban vagy 2009es válság idején nagyobb szükség lett volna azok az adóforintokra, akkor nem lehetett volna botrányt csinálni? vagy akkor mi akadályozta meg, hogy valljon? hogy ha már válság, akkor kezdjünk mindent tiszta lappal?

Nem tisztem eldönteni kinek van igaza, de az állítás igazolni is kellene valamivel .

2013. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szóval nem hiszel neki de ha baloldali kormányzás alatt jött volna elő vele akkor igen , logikus , sztem meg mind1 mikor jön elő vele ki kell vizsgálni de nem 2 azaz kettő nap alatt
2013. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem azért nem hiszek, neki mert

1. nem támasztja alá érvelését

2. 10 év alatt egyszer se jutott eszébe botrányt kirobbantani, de mostani kampány finishben ezt elérkezettnek látta. Miért most? 2010ben megvárta a következő kormányt, most miért nem várt még fél évet?

Koalíciós kormányokban biztos, hogy talált volna olyan szereplőt, aki meghallgatja.


Én szeretnék hinni neki, de a hit kevés ahhoz, hogy valamit bizonyítsunk ... Hittel és reménnyel csak a hívőket lehet megvezetni.

2013. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az a fontos, hogy mikor jött elő ezzel, hanem, hogy igaz-e. Miért olyan nagy baj, ha netán Horváth is igyekszik egy kicsit profitálni ebből a hőstettéből az időzítéssel? Attól az még hőstett marad.
2013. nov. 28. 20:27
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Vajon ki él álomvilágban. Aki azt hiszi, hogy minden rendben megy a NAV háza táján és valamennyi adózó azonos elbírálás alá esik, vagy aki azt feltételezi, hogy vannak egyenlőbbek az egyenlők között.

Túl sok olyan történetet lehet hallani, hogy gazdasági bűncselekményekkel foglalkozó szakemberek akár a rendőrségtől akár a NAVtól idegileg kikészülve elhagyják a pályát, mert nem tudják lelkileg feldolgozni az a sok szennyet amit el kell viselni egy beosztott tisztviselőnek. Én megértem, hogy senki sem akar beszélni a leállított nyomozásokról, alsó fiókba kerülő aktákról.

Őszintén, ki támogatná ezeket az embereket az újrakezdésben ? Senkiben sem bízhatnak. Élni pedig kell valamiből.

2013. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így látom, csak nem tudtam volna ilyen jól összefoglalni.
2013. nov. 28. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!