Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólsz a New York Times a...

Mit szólsz a New York Times a magyar antiszemitizmust firtató kérdőívéhez?

Figyelt kérdés

A lap az észlelt problémákra tekintettel a jövő évben mélységeiben akarja vizsgálni a magyar antiszemitizmus ügyét, ezért az érintetteket megszólító, magyar és angol nyelvű kérdőívet bocsátott ki a tárgyban.


[link]



2013. dec. 25. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__519..


Tessék olvasgass szerintem innen mindent megtudsz.

2013. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Azt, hogy hülyék.

Semmit nem fognak találni.


Ugyanis a zsidókat senki nem azért utálja, mert Shalommal köszönnek, vagy mert rituálisan vágják a csirkét, vagy mert körülmetéltetik magukat születésükkor.

Nem, ennek más oka.

2013. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Röhej, vagy inkább siralmas.
2013. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Tragikomédia. Tölts ki minden nap egy kamu választ, aztán csá. Kutya füle nem utálja a zsidókat az országban, pár tizenéves szórakozik itt gyk-n, annyi az egész.
2013. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Mit szóljak? Tegye. Szélsőséges őrültek, kisebb vagy nagyobb problémákat látszólag objektíven, valójában szánalmasan átlátszóan "problémát" gyártva mindig mindenütt voltak. Terük azért lehet, mert ugranak rá sokan. Mint erre is. Magyarországon van antiszemitizmus. Mint az USA-ban is. Mint mindenütt a világon. Összességében nem nagyobb, esetleg más. Kereshetjük az okát, meg fogjuk találni.

És Magyarországon (mint szintén az egész világon) vannak szélsőséges zsidók, akik ezt szeretnék meglovagolni. De vannak normális zsidók is. Rájuk érdemes koncentrálni, rájuk figyelni, emezeket viszont le kell hűteni. Ugyanúgy, mint a szélsőséges zsidózókat. Egyikre sincs szükség. Ha nem tűrjük őket, nem lesz megszólalási terük.

2013. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok antiszemita, de csak a kereszténységet ismerem el. A zsidók azok ebhitű gyaurok, akiket tűzzel-vassal meg kell keresztelni!
2013. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Közben láttam, hogy volt korábban már egy ilyen kérdés, de sebaj.
2013. dec. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!