Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi folyik Mexicoba? Nem tudom...

Mi folyik Mexicoba? Nem tudom ti hogy vagytok vele én eddig is tudtam hogy Mexicoba nem túl jó a közbiztonság, de mostanába szinte mindennap olvasom hogy 10< embert végeznek ki a drogkartellek. Hogyan juthattak el idáig?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nézd meg mi lesz nálunk 10 éven belül.
2009. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Funktasztikus ***** válasza:
83%
itt is lesznek testvér banda háboruk csak m magyarok fogunk jol kijöni belőle..
2009. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Sok éve ez van közép és dél-amerikában. Csak lehet, hogy eddig nem figyeltél rá.
2009. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dél-Amerikában rossz a közbiztonság. Mexikóban évente 15 ezer gyilkosság van (összehasonlításként: a 3-szor akkora lakosságú USA-ban csak 17 ezer, a 1/10 akkora Magyarországon századakkora, 150). Tehát a napi 10, amiről beszélsz, csak egy kis része annak, ami megtörténik. Brazília évi 55 ezer gyilkosságot tud felmutatni nem sokkal nagyobb lakosságon. Tehát a mexikói adatok nem kirívóak latin-amerikai viszonylatban.


Magyarország közbiztonsága egyébként minden demagóg károgással szemben a világon a legjobbak között van, csak néhány északnyugat-európai államban, távolkeleti diktatúrában és hagyományos, fejletlen muszlim országban van hasonló közbiztonság.

2009. dec. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Funktasztikus ***** válasza:
26%
mexikóiak és a négerek közöt ajánlom a discoverit
2009. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!