Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek most, hogy tüntető...

Szerintetek most, hogy tüntetők kimondták Kárpátalja "elszakadását" visszacsatolódhat Magyarországhoz?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ki mit gondol.

2014. febr. 21. 10:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Kérdező a hír forrását meg tudnád nekem mutatni, mert nem hallottam/olvastam még erről és érdekel.

Egyébként nem tartom valószínűnek, hogy a kárpátalján élő kb. 1 millió ukrán el akarna szakadni Ukrajnától.

2014. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

[link]


15:44 -es bejegyzés

2014. febr. 21. 12:02
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát öcsém, nálad problémák vannak egy szöveg értelmezésével...
2014. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Egyébként nem lennék meggyőződve arról hogy nem akarhatnának.


Egyrészt eu tagállam részévé válnának, szabad munkavállalás, magasabb minimálbér stb. Szerintem egy elszegényedett népcsoportnak ez nem egy olyan rossz ajánlólevél. Arról nem is beszélve, hogy itt nincs kissebbség ellenes viselkedés, még a jobbik részéről se lenne egy hang.


Ugyanez elmondható a lengyel szlovák román határos területekről. Kérdés mekkora az ukránokban a nemzet tudat, majd elválik.

2014. febr. 21. 12:10
 15/21 anonim ***** válasza:
Brüsszel nem engedné...
2014. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa. Nszk ndk egyesülése
2014. febr. 21. 12:46
 17/21 anonim ***** válasza:
2014. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kárpátalján 10%-ban Magyar, 10%-ban Ukrán és 80%-ban Ruténok élnek. A Ruténokat elnyomásban tartják az Ukránok, Ukránul kell beszélniük, etnikai különbség stb.. Ruténok természetesen ki akarnak ebből lépni. Tudják, hogy Magyarország mit kínál nekik. Autonómiát, Szabadságot. Ha szavazás lesz Kárpátalja sorsáról, akkor biztos, hogy a 90%-os többséggel Magyarországot fogják választani, mert a Ruténok se hülyék, és már unják az elnyomást.. Csak el kell érni hogy erről szavazás legyen. És Brüsszel se fog nagyon beleszólni ha békés úton történik. Szóval sok az esély rá, hogy Magyarország úgy fog kinézni a térképen mint egy cuki bálna! =)) Kitartás Magyarok!
2014. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ma 22:44

Az összes számadat, ami a hozzászólásodban szerepel, téves.

2014. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Behemót. A Ruténokat/Ruszinokat nem ismerik el önálló nemzetként, így Ukránokhoz vannak sorolva hivatalosan.. Ez is azt bizonyítja hogy elnyomásban élnek.
2014. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!