Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A cigánygyerekek tényleg havi...

A cigánygyerekek tényleg havi több ezer forintot kapnak egy 2,5-ös átlagért?

Figyelt kérdés

[link]


Vannak erre emberek, akik "felokosítják" őket, a jogaikról meg az ilyen-olyan dolgokról.

Valószínű ki is használják ezt.


Ez mellesleg nem pozitív diszkrimináció?


Én például semmi pénzt nem kaptam, pedig majdnem kitűnő tanuló voltam,sosem volt igazolatlan hiányzásom és gazdagok sem voltunk.



2014. febr. 24. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ki lepődik meg ezen. :D Itt csak az nem kap semmit és azt nem becsülik meg aki tisztességesen dolgozik és él.
2014. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Remélem, nincs ilyen.

Nem azt kéne támogatni, aki cigány, hanem azt, aki szegény, és az nemcsak cigány lehet.

2014. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, meg kettő és feles átlag teljesítéséhez nem kell semmi erőfeszítés.
2014. febr. 24. 18:48
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk a suliba ( jelenleg is ) több száz csöves jár havi 50 000 Ft-ért. Akkor amit mi tanultunk eddig több évet, hol a havi 50 000? Ismerősöm nyelvi osztályba járt, érettségizik. 13-os. Neki már most több mint 4 000 000 Ft-al jön az állam. Jó lesz egyetemre. De nekünk nem jár. Ez nem diszkrimináció?
2014. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Félreértések végett: az ismerősömnek sem jár, pedig már több mint 4 000 000 Ft-al jönNE az állam.
2014. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Ezen mért nem lepődök meg, Nem kéne őket támogatni és akkor lehet nem a mi nyakunkon élnének.
2014. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Én is hallottam már ilyet, nem tudom. Egyébként a vicc az,hogy még így sem igazán lehet a többségüket rávenni a tanulásra. Nem értem ezt az egész pénzfecsérlést. Aki be akar illeszkedni, az be fog, aki nem, az úgy is csak felveszi a pénzt, aztán a pofánkba röhög.
2014. febr. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
A töltény még mindig olcsóbb lenne..
2014. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg sem lepődök.. Egyébként valamelyik iskolában asszem Ózdon, cigány gyerekeket tanítottak fegyvereket használni..
2014. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mindig is próbálták őket felzárkóztatni, csak egyszer végre már fel kellene ismerni, hogy nekik eszük ágában sincs beilleszkedni vagy felzárkózni, vagy bármit is tenni azért, hogy a mi normáink szerint éljenek!

Sajnos saját tapasztalatból tudom, hogy reménytelen esetek, az az 1 ezrelék pedig aki ki akar törni, az kitör így is, úgy is.

Párom 7 éves fél cigány fiát neveljük. Igénytelen, felületes, semmi nem érdekli, semmi felszerelésére nem vigyáz, hazudik, sunyi. Semmi baj a képességeivel, de amit hoz magával több ezer éves génállományt, nem lehet megváltoztatni :(

Ha nem én élem át, nem hiszem el, hogy ez így van!


Szóval szerintem vissza kellene őket küldeni oda, ahonnét jöttek, és nem azt díjazni, hogy 2,5-ös átlaguk van!

2014. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!