Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted igaza volt Pintér...

Szerinted igaza volt Pintér Sándornak amikor azt mondta. : Jelentem, Magyarországon rend van -?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Elég kimenni az utcára...és akkor még nem mentünk be a parlementbe.

2014. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Persze, úgy, hogy felvitték a 20 ezer ft-os szabálysértési határt 50 ezerre, egyből statisztikát lehetett csinálni :D
2014. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha Pintér Magyarországon azt az utcát érti, ahol él, akkor biztos.

Töltsön el egy hetet valami kelet-magyarországi faluban mindenféle őrség nélkül.

2014. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Hát, ahol a miniszterek laknak, ott rend van:D

De, másutt nem.


Sok az öregezés, meg 1 hete sem volt, hogy majdnem megtörtént egy olaszliszkai lincseléshez hasonló eset, csak most az áldozat nem halt meg.

2014. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy az előző is írta, nézőpont kérdése.

Mivel nagyon kevesen firtatják a mutyikat és az ezáltal ellopott 100 milliárdokat az ő szemszögéből rend van.

Mivel nagy valószínűséggel a többségük olyan környéken lakik ahol külön biztonsági szolgálat üzemel (lásd Rogán) vagy

legalábbis nyugis környéken, megint számukra csak rend van.


Ezért is nem lehet sosem egyetemes igazságról beszélni, mert akármilyen rossz is valakinek, más szemszögéből az lehet jó. Igen, ez már filozófia.

2014. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

szerintem rend van az országban.

2012-2014.ig 3500 rendőr lett felvéve pluszba, ami javarészt a készenlétis rendőrök számát duzzasztotta.

ők pedig a közrend fenntartásáért vannak, és a rendezvények biztonságáért.

ezt a borsodi falus mesét nem tudom ki találta ki max az, aki még soha nem járt ott.sokat jártam borsodban, és az apróbb falvakban, romatelepeken, és nincs ott semmi.

annyi a nagyhangú ember, mint kb ezen az oldalon, láttam nem egy verekedést roma meg magyar közt is ilyen helyen, és semmi nincs belőle, kiosztanak pár pofont egymásnak, ahogy máshol is, és mindenki megy a maga dolgára.

lehet aroma telepeken sétálni még este is, és nem fog beszólni senki sem.

ezt a nagyvárosi, elit környéken élő kiskamaszok találták ki, akik még attól is megijednek, ha a nővérük ráordít.

és egyből a jobbik kell.

az ilyen emberek meg is érdemlik a jobbikot.

2014. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
A Rózsadombon biztosan rend van. Meg a cigánymentes helyeken is. Máshova nem mer elmenni.
2014. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Nagyobb mint 10 éve az biztos.
2014. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy a fenébe ne.


Tegnap amikor épp békésen törvénytisztelő állampolgárként tekertem a lekapart alvázszámú bringámon, némi észterezett adómentes etanolért, amit azon a pénzen vettem volna fáradságos és megfeszített erővel végzett láblógatásomért kaptam. Hát nem kétszer is telibekapott az apokalipszis, meg háromszor hazafelé az anarchia és jól eltőzsdészték a pénzemet a mocskok, miközben valami nemzeti illemhelyre is költöttek azért belőle a felcsúti stadion középvonalán.

Aztán meg az uniós teherautókra felpakolt, meg egy részük a teherautóról önkényesen távozva, de mégis EU szabványnak megfelelő módon lebomló, éppen fekvőrendőrként funkcionáló kibelezett akácfákat is kerülgethettem (mint a Demszky kátyúit a metrón), forradalmi léptekkel. Aztán éppen egy rezsifórumba bontottam, ahol nem vigyáztam és a szufficites számlámat valamilyen rituálé folytán meg is csapolták az átkozottak a nemzeti együttműködés jelében. Forradalmi pénzlenyúlás, mondhatom! Meg valami zsebcirkáló kutya neve alatt futó kereskedő holding is rám akart sózni, valami import gazdaságos és palackozott orosz energiát. Nagy nehezen ki kerültem őket és majdnem be is léptem a frissen a szomszéd által átadott ajtómon, amikor átestem egy vak kommondoron és rájöttem, hogy az élet mégsem egy tündérmese, ahogy arra is ráébredtem hogy ez a hajó már elment, sebesen mint egy cirkáló.


Abszurdisztán már csak ilyen.

2014. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gebasz1 ***** válasza:
Nem
2014. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!