Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ajánlanátok politikával...

Ajánlanátok politikával foglalkozó független újságot, vagy weboldalt?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdett érdekelni a magyar politika, de nyitott vagyok a külföldi politikára is, ezért szeretnék kicsit jobban belemerülni, ezért lenne szükségem a fent említettekre.

Előre is köszönöm.



2014. ápr. 12. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz független alatt. Pl. az Index független, mivel nem valamelyik párt finanszírozza, viszont a szerzők politikai meggyőződése nyilvánvaló. Viszont ha olyan oldalat keresel, ahol a szerzők nem fejezik ki a politikia meggyőződésüket, akkor lehetetlenséget vársz el.
2014. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ténytár blog, HVG netes változata; én ezeket böngészgetem, egész pártfüggetlenek, vagy legalábbis nem kímélik egyik pártot sem, ha arról van szó.
2014. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, a politikai meggyőződésre gondoltam függetlenség alatt, nem a finanszírozásra, bár szerintem a kettő között nagyon erős a kapcsolat.

Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 12. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!