Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1431/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Már csak a "szabadenergia" infók érdekelnek.A többit már ismerem:))

Nyomjad félnótás!

Szerintem a Hyde és a Testatika generátor elektrosztatikus.

Semmi köze a párhuzamos/soros töltés/kisütéshez.


A dielektromos állandót pedig hiába változtatgatod.

2015. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1432/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

A dielektromos állandót pedig hiába változtatgatod,mert gyakorlatilag ugyanaz mint a párhuzamos/soros töltés/kisütés.

Az eredmény ugyanaz.

Vagyis:semmi.

2015. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1433/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi köze a párhuzamos/soros töltés/kisütéshez."

Így igaz, vagyis két kondi feszültségét nem csak sorosra történő átkapcsolással lehet megnövelni. Hanem akár a Hyde generátornál látható mechanikus módszerrel is. Kötve hiszem hogy ezt nyomatnom kellene, mert például a síkkondi lemezeinek eltávolításával történő kapacitás csökkentést és feszültség növelést mindenki ismeri. Az is kapacitás csökkentéssel történő feszültség növelés, akár a párhuzamosról sorosra való átkapcsolás. De azt hittem hogy a testatika gép dielektrikumának anyagára mondasz javaslatot, aminek mágneses térrel befolyásolható az epszikonja. De mondhatsz jó infókat Akula generátorával kapcsolatban is, mivel annál nem kell különleges kondikat készíteni mint a Hyde generátornál. Előnyös ha minél inkább filléres gyári alkatrészekből áll valami.

2015. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1434/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

" mert például a síkkondi lemezeinek eltávolításával történő kapacitás csökkentést és feszültség növelést mindenki ismeri."

Háát félfejű barátom,lehet hogy mindenki ismeri...lehet hogy nem,de neked fingod sincs erről az egészről.

Ha duplázod a feszültséget,fele áramot kapsz....jjójóóó

értem Te jobban megterheled,hogy nagyobb áram legyen.

Ám legyen...de akkor az idő szab határt,hogy ne legyen "több"...nem én!

Ilyen elgondolásból egy mezei 1:2 áttételű trafó dupla teljesítményt adna!

Félnótás!:)))

2015. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1435/1938 anonim ***** válasza:
100%

Akkor várjuk a magyarázatod, hogy a jobb oldali izzó miért világít jól láthatóan nagyobb fényerővel:

[link]

És a villamosmérnök barátom mit mért rosszul azzal a szkóppal, ami kiintegrálja a feszültség, áram és idő értékeit. Mert bizonyára hibás lehetett a szkóp, a mérés, bármi csak a te szavaid nem. Nem véletlenül állsz 80 % felett. :)) De akkor várjuk a válaszod.

2015. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1436/1938 anonim ***** válasza:
100%

"de nem -azt- kötötted szembe..."


Ez igaz.

Egy részről birom azt,hogy tudják mit is csinálok.Vagy nem úgy,de az biztos.

Más részről meg a kifogások -de nem úgy volt,nálam nem,amaz nem az,miért nem,hol a többi satöbbi.... -


Arra viszont már rájöttem,hogy csak bizonyos dolgokat szabad a "nagyérdeművel" megosztani.Nem szabad mindenbe belemenni.

De ez már hosszadalmas ezómizómazópicológia.

2015. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1437/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Csüszi!

Azt írtad:Helyes vagy sem,döntsétek el.

Elmondtam a véleményem...ennyi.

Csináltam már sok-sok szembekötött trafót,csak ezért tudom,hogy a tied nem egyforma.

Nem 50 hertzre az is igaz,mert a túl sok menetet nem szeretem.Ferriten 8-10 menettel 50-100khz-en ugyanazokat az eredményeket lehet elérni.

A szembekapcsolt primer és szintén szembekapcsolt szekunder/szoros és laza csatolásban is/érdekesen viselkedik.

(Szoros csatolásban nem is nagyon igényli a ferritmagot)

Tapasztalat:Terhelve,vagy terheletlenül naggyából ugyanannyi a bemenő teljesítmény igény.Nem hat vissza a bemenetre a kimenet,de ennek az az ára,hogy mindíg a max bemenőteljesítményt igényli/mivel alapból zárlatra dolgozik/

2015. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1438/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

Mennyi volt a bemenő teljesítmény?

Mennyi volt a halvány izzón a teljesítmény?

Mennyi volt a fényesen?

2015. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1439/1938 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtam a véleményem...ennyi.

Csináltam már sok-sok szembekötött trafót,csak ezért tudom....


Semmi gond nincs.Senkivel.

Csak belebotlottam,megnéztem.Levontam a magam következtetését.

2015. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1440/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyi volt a bemenő teljesítmény?

Mennyi volt a halvány izzón a teljesítmény?

Mennyi volt a fényesen?"


Gratulálok! Korábban elmondasz sült ökörnek, marhának, kutyának, stb. Ahogy azt is többször kinyilvánítottad a "nagyérdeműnek" hogy a feltalálóknak ne higgyenek mert csalók és megvezetik az ostobákat.

Akkor minek kérdezel ilyeneket egy hülyétől. Hisz te mondtad hogy összeadni sem tudok. Mi a gondod a nekem is javasolt napelemekkel?

2015. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!