Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1441/1938 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi volt a bemenő teljesítmény? 0,5 W alatt.

Mennyi volt a halvány izzón a teljesítmény? 0,5 W alatt.

Mennyi volt a fényesen? 2 W felett pár tizeddel, a kapcsolgatási frekvenciától függően.

Az izzók nálam 6 V / 2 W-osak voltak, a tápfesz meg 12 V.

Vagy szerinted ezen az ábrán a bal oldali halvány izzó vesz fel nagyobb teljesítményt mint a jobb oldali fényes?

[link]

A bal oldali melegíti jobban a kezet és nem a jobb oldali fényes?

2015. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1442/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Húúú akkor itt a kánaán.

0,5w-ért 2W.Ez megéri.

Ebből 1,5W ingyen van...a0,5W-ot visszatáplálni a meghajtásra nagy kihívás lenne?

Az lenne a mindent elsöprő bizonyosság!

2015. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1443/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Szerintem végezd el a mérést újra...hátha nem jól emlékszel.

Tuuudom már az ismerősöd eladta a szkópját,és az áramkör megtetszett valakinek.

Ez a soha meg nem ismételhető kategória.

Egyszer volt hol nem volt,a mesének vége.

Kezdődhet a másik mese!

2015. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1444/1938 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb feszültséget kell alkalmazni. És kisebb kapacitásokat, nagyobb kacsolgatási frekivel. A vezérlő IC-t 5V stabilizált feszről táplálni és a FET-ek elé még kell ilyen tranzisztoros inverter:

[link]

Hogy a vezérlés 5 V-ról történhessen de a kapcsolgatott kondik feszültsége akár 100 V vagy netán 300 V lehessen.

De a Hyde generátor még ennél is brutálisabb, az nagyfeszt alkalmaz és nagyfeszültségű, forgás közben változó kapacitású kondikat. Az már 20 kW-ot is elért.

---

Igen, itt lehetne a kánaán ha a mazochista fogyasztói társadalom nem az őt átverő és nyúzó uraságainak gazdagításával lenne elfoglalva

[link]

hanem összefogva a saját sorsának jobbra fordításával törődne.


"Szerintem végezd el a mérést újra..." Nem végzem. Hanem jobbat tudok, a fent leírt módon készítek egy másik áramkört. 230 V-os izzókkal izgisebb lesz.

2015. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1445/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

" Ahol kísértés van, ott mindig lesz, aki el is csábul."

Ez az emberkedés minden területére igaz!

2015. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1446/1938 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt mikor a K-fórumon elkezdtem írogatni, már az első nap ezt a kondi kapcsolgatós áramkört akartam ismertetni. De alig kezdhettem bele, mert málam okosabbak és nagyobb szájúak hülyének néztek és lecsaptak, csakúgy mint a négyzetes energianyerés ismertetésekor is. Élükön idegennel. Ha ezt akkor fejlesszük tovább, mára lehet hogy elterjedt készülék lett volna belőle. Legalábbis közösen összefogva. Számolj utána hogy azóta mennyit dobtál ki energiára. Majd nézz tükörbe és mondogasd mindazt amivel engem illettél.
2015. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1447/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Jól nyomod Józsi!

Ne is hagyd magad!Szemellenzőt fel!...és szaladj fejjel a falnak.Hátha bejön.

Kikerülted a kérdést,de sebaj!Csinálj újat,mérd le...esetleg csatold vissza!

Véletlenek nincsenek.Ha:"okosabbak és nagyobb szájúak hülyének néztek és lecsaptak,"...annak megvan a jó oka.

2015. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1448/1938 anonim ***** válasza:
100%

Ha:"okosabbak és nagyobb szájúak hülyének néztek és lecsaptak,"...annak megvan a jó oka.

Elmondanád mi az a jó oka?

Ja tudom, az hogy elmondtam titkokat. De nem bántam meg! Ugyanis 10 fórumozóból mindig akadt 1-2 akiktől tanultam én is. Valószínű magamtól is rájöttem volna arra amit tanultam tőlük, csak hosszabb idő alatt és több munka árán.

2015. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1449/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Mások nevében nem tudok nyilatkozni,szerintem az volt a jó oka,hogy:Hülyeség az elméleted...átgondolatlan,és ráadásul egy elég jól értelmezhető töltés/kisütés ciklusból szeretnél többletet.(vagy bármiből,...Neked mindegy,mert semmit sem értesz)

Szövegesen leírok neked egy áramkört ami öt alkatrészből áll és hatásosabban mutatja a "két izzó sorban"effektet,ahol az egyik világít másik nem.

Megcsinálod?(nem többletenergia,de ha az ismerősöd leméri a szkópjával,akkor lehet hogy az:))

2015. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1450/1938 anonim ***** válasza:
100%

Leírhatod, de az az áramkör is ilyen legyen, vagyis egy előtét ellenállás áramkorlátozó hatása miatt ne világítson az izzó. De ha ugyanezen az előtét ellenálláson keresztül táplálod az áramköröd, akkor meg világítson ugyanaz az izzó és az ellenálláson átfolyó áram erőssége ne növekedjen. Ha ilyet bemutatsz akkor gratulálok.

Gondolj csak bele, az előtét ellenállásodon mondjuk átfolyik 0,1 A áram (most csak kitalált számok) és a sötét izzó kivezetésein meg mérsz mondjuk 6 V-ot. Ez 0,6 W teljesítmény és az izzó értelemszerűen sötét, a búrája meg hideg. De a másik izzón meg mérsz mondjuk 0,3 A áramot és szintén 6 V-ot. Ez meg 1,8 W teljesítményt jelent és az izzó értelemszerűen világít is és az ujjaddal is melegebbnek érzed a búráját. Tehát ilyet mutass be, mert ez ilyen volt.

Ugyanilyen két izzós kísérletet említettem már kisülési ív és telítődő vasmagos kísérlet esetén is.

2015. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!